Półnaga gwiazda disco polo kusi w sieci opalonym ciałem! Gorące zdjęcia!

2020-09-18 5:23 PAM
Półnaga gwiazda disco polo kusi opalonym ciałem (Magda Narożna)
Autor: Redakcja SE Półnaga gwiazda disco polo kusi opalonym ciałem (Magda Narożna)

Magda Narożna (32 l.) postanowiła złapać ostatni powiew lata, wybierając się z ukochanym Krzysztofem i znajomymi na wakacje do Bułgarii. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi swój wypoczynek uwieczniła na wielu intymnych oraz odważnych zdjęciach, którymi pochwaliła się w sieci. Z tej strony jeszcze jej nie znaliśmy.

Gwiazda ubrana w skąpe bikini lub półprzezroczysty peniuarek kusi przede wszystkim głębokim dekoltem, a nawet topless. Niewątpliwie nowy związek dodał Magdzie Narożnej skrzydeł i ponownie obudził w niej kobiecość. Zakochana artystka pokazała nową twarz, a może nawet kilka twarzy, zaskakując dzień po dniu swoich odbiorców bardzo osobistymi zdjęciami w negliżu.

„Akceptowanie siebie i swojego ciała jest podstawą tego, aby być szczęśliwym” – takim opisem Magda opatrzyła jeden z postów na Instagramie. Półnaga piosenkarka disco polo na fotkach pozuje sama lub w czułych objęciach ukochanego Krzysztofa.

Czytaj także: Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące zdjęcia!

Trzeba przyznać, że Narożna wygląda zjawiskowo, prężąc w bułgarskim kurorcie swoje seksowne ciało niczym nadmorska syrena.

Sylwia Nowak szczerze o miłości i seksie: „Mam nadzieję, że nasz temperament nigdy nie zgaśnie”.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze