Polsat Super Hit Festival w Sopocie, kiedy oglądać? Godzina transmisji

2021-06-23 20:00
Polsat Super Hit Festival w Sopocie, kiedy oglądać? Godzina transmisji
Autor: Polsat Polsat Super Hit Festival w Sopocie, kiedy oglądać? Godzina transmisji

Już lada moment rusza wielkie święto muzyki. Polsat SuperHit Festiwal powraca w wielkim stylu. Na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy, ale organizatorzy przygotowali dla widzów ogromną niespodziankę i w Operze Leśnej pojawi się wyjątkowy gość. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć koncerty?

Do ostanich chwil nie było wiadomo, czy w tym roku Polsat SuperHit Festiwal w ogóle wystartuje. Mimo pandemii udało się jednak dopiąć wszystko na ostatni guzik i już 25 i 26 czerwca na żywo na scenie sopockiej Opery Leśnej zagrają same gwiazdy, a publiczność rozbawią najlepsze kabarety. Oczywiście jeśli ktoś będzie miał ochotę ogladać wszystko z perspektywy publiczność, będzie miał taką możliwość. Koniecznie sprawdź wszystkie szczegóły!

ZOBACZ KONIECZNIE: Kto wystąpi na Sopot Polsat Super Hit Festival 2021? Lista gwiazd

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć Polsat SuperHit Festiwal 2021?

Co roku Sopot SuperHit Festiwal startował w ostatni weekend maja i tym samym inaugurował letni sezon muzyczny. Niestety przez pandemię wszystko stanęło na głowie i przez obostrzenia wstępny termin imprezy ustalony był na 4 i 5 czerwca. Jednak i ta data musiała zostać zmieniona. Ostatecznie udało się zorganizować dwa dni niezwykłej muzycznej przygody. Już 25 i 26 czerwca fani największych polskich gwiazd będą mieli okazję obejrzeć je na żywo.

W piątek Polsat zaprasza swoich widzów przed telewizory już o godzinie 20.00. To wtedy właśnie rusza koncert „Płynie w nas gorąca krew" , który otworzy Polsat SuperHit Festiwal 2021. Godzinę poźniej o 21.00 rusza Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” i publiczność zebrana w sopockiej Operze Leśnej oraz widzowie przed telewizorami będą rozśmieszani przez najlepsze kabarety.

Drugiego dnia festiwalu, w sobotę 26 czerwca również będzie mnóstwo muzycznych atrakcji. Na antenie Polsatu o godzinie 20.00 zobaczymy koncert zespołu Enej „10 lat od wygranej w Must be the music”, a godzinę później zacznie się wielka muzyczna uczta i podczas koncertu „Najlepsi z Najlepszych" pojawią się największe gwiazdy. Przypominamy, że koncerty będzie można obejrzeć nie tylko siedząc wygodnie w fotelu przed telewizorem, ale również będąc na widowni sopockiej Opery Leśnej.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze