Śmierdząca wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Pies zrobił kupę obok leżącego na podłodze Kammela

2021-01-25 10:19 wp
Śmierdząca wpadka w Pytaniu na śniadanie. Pies zrobił to obok leżącego na podłodze Kammela
Autor: Screenshot TVP "Pytanie na śniadanie" Śmierdząca wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Pies zrobił to obok leżącego na podłodze Kammela

Ups! Tego nikt się nie spodziewał. Wizyta słodkich piesków w studiu "Pytania na śniadanie" zakończyła się śmierdzącą wpadką. Pies rasy Chihuahua zostawił kupę obok leżącego na podłodze Tomasza Kammela! Prezenter zerwał się z miejsca i wraz z Marzeną Rogalską starał się obrócić wszystko w żart.

W programach na żywo wszystko może się zdarzyć. Prowadzący i obsługa muszą być przygotowani na każdą ewentualność, zwłaszcza, jeśli gośćmi są urocze zwierzęta. Tym razem do niezręcznej wpadki doszło na antenie "Pytania na śniadanie". W porannym programie poruszono temat malutkich psów rasy Chihuahua. Wielu, wydaje się, że są słodkie i milutkie, a tak naprawdę potrafią okazać swoje wielkie serce i charakterek. Prowadzący PNŚ mieli okazję się o tym przekonać...

SPRAWDŹ: Agata Passent nie ogląda serialu "Osiecka" o matce. Powód szokuje!

Śmierdząca wpadka w "Pytaniu na śniadanie" była testem dla Tomasza Kammela. Prezenter leżał na podłodze bawiąc się z jednym z czworonogów. Był zachwycony, do czasu, kiedy poczuł i zobaczył prezent od drugiego Chihuahua. Tuż przed nim pies zrobił kupę! "A tu jest kupa robiona. Proszę Państwa, program na żywo, no wszystko się musiało zdarzyć" - nie omieszkał skomentować. W tym samym momencie mężczyzna zaczął wstawać aby uciec od przykrej niespodzianki. Marzena Rogalska ze śmiechem skomentowała: "Ale dlaczego Tomciu nie leżysz? Leż dalej, proszę leż".

NIE PRZEGAP: Gorąca gwiazda "Na Wspólnej" nagusieńka w łóżku! Bez wstydu pokazała, co robi w samotności

Śmiechom nie było końca. Kammel przywołał nawet zachowanie pewnej kury: "No i piszemy historię. Kiedyś kura zrobiła to na stole, a ta dziewczyna zrobiła to tutaj". Zwierzęta chyba czują się swobodnie w studiu "Pytania na śniadanie". Wiedzą, że przed kamerami moga być sobą!

Śmierdząca wpadka w Pytaniu na śniadanie
Autor: Screenshot TVP "Pytanie na śniadanie" Śmierdząca wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

ZOBACZ TO:Obrzydliwy komentarz Gessler. Obraziła fankę pisząc o męskim nasieniu

Jeden z najwyższych wieżowców w Warszawie otwarty!
Najnowsze