Krystyna przyłapana na kłamstwie! Fani "Sanatorium" oburzeni zachowaniem kuracjuszki. "Sztywna jak druty w staniku"

2021-02-22 20:46 dkow
Krystyna i Zdzisław Sanatorium miłości
Autor: Screenshot Facebook Sanatorium miłości TVP

Dotychczas w "Sanatorium miłości" miano najbardziej kontrowersyjnego uczestnika nosił Edward. Czas na zmiany! Po ostatnim odcinku na Krystynę wylała się fala krytyki. Nie była do końca szczera. To nie spodobało się fanom!

"Sanatorium miłości 3" powoli zbliża się do końca. Kuracjusze nawiązują relacje, ale dochodzi już do pierwszych rozczarowań.  Widzowie wprost pokochali ten program! Nic w tym dziwnego - historie kuracjusze wzruszają do łez, a ich szczerość wręcz rozbraja. Niestety, dla uczestników, tak ogromna rzesza odbiorców sprawia, że żadne zachowanie nie umknie ich uwadze. Tym razem krytyka spotkała... Krystynę! Kuracjuszka była nieszczera wobec Zdzisława! Zrobiło się niesmacznie.

Zobacz to: Doda wyszła SKĄPO ubrana na ulicę. Żaden kierowca nie chciał jej zabrać do swojego auta! "Co robię nie tak?!"

Krystyna z "Sanatorium miłości 3" w ogniu krytyki

Sytuacja dotyczyła... randki! I to nie byle jakiej, bo randki w ciemno. W jednym z odcinków kuracjuszki otrzymały zadanie. Na podstawie stworzonych przez panów opisów wymarzonej randki musiały wybrać ten z nich, który przypadł im najbardziej do gustu. Traf chciał, że Krystynę urzekła propozycja romantycznego spotkania ze Zdzisławem! Tak oto para znalazła się na kolacji, która zakończyła się... nietypowo. Krystyna wydawała się zauroczona towarzyszem. - Tak pięknie patrzysz na kobietę - wyznała Krystyna. W ostatnich minutach odcinka kuracjuszka wypowiedziała się do kamery. Jej wyznanie zaskoczyło! Stwierdziła, że nie chciałaby kontynuować tej relacji. A ponoć wcześniej zakręciło się w sercu... Tę różnicę w narracji Krystyny zauważyli fani!

Zobacz to: Sanatorium miłości 3: Konflikt pomiędzy kuracjuszkami! Zbyszek oszukał Annę, co skłóciło współlokatorki [RELACJA NA ŻYWO]

Fani są zniesmaczeni - "Tej to nikt nie dogodzi"

To nie pierwszy raz, kiedy zachowanie Krystyna spotkało się z oburzeniem fanów. Już wcześniej zarzucali jej bycie zimną i wyrachowaną w stosunku do Edwarda. Jednak taki brak wyczucia w stosunku do Zdzisława ich zszokował! Choć widać było, że ta para nie ma przyszłości, Krystyna po randce wydawała się co najmniej zauroczona mężczyzną. Jej późniejsze wyznanie sprawiło, że internauci zarzucili jej kłamstwo!

- Krysi nic nie pasuje

- Może to postać kreowana przez telewizję nie wiem, ale odnoszę wrażenie aroganckiej, cynicznej, złośliwej kobiety😪

- Krysia za duże mniemanie o sobie - skomentowali widzowie na oficjalnych kontach "Sanatorium miłości".

Zobacz to: Niewielu wie, że ojcem dzieci Maryli Rodowicz jest gwiazdor serialu "Brzydula". Ich związek zakończył się wyjątkowo paskudnie!

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce
Najnowsze