Seksowna Sylwia Bomba z TTV HEJTOWANA po weselu. Ważna osoba mogła się WKURZYĆ [ZDJĘCIE]

2020-08-02 16:27 JWa
Sylwia Bomba
Autor: Instagram / sylwiabomba Sylwia Bomba

Od kilku lat jest jedną z największych gwiazd stacji TTV. Widzowie pokochali jej oceny przeróżnych programów telewizyjnych, które wygłasza w "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba dała jednak poznać się również jako miłośniczka mody i zdrowego stylu życia. Tym razem według fanów sprawa wymknęła się spod kontroli i Sylwia Bomba naraziła się na wiele krytycznych głosów.

Sylwia Bomba dała się poznać widzom TTV już z wielu stron. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" trafnie ocenia uczestników audycji telewizyjnych. Na wizji wiele razy udowadniała także, że zna się na modzie. Ostatnie zdjęcie sprawiło jednak, że fani nabrali sporo wątpliwości. Sylwia Bomba opublikowała fotkę, na której pozuje w koronkowej, długiej sukni z głębokim dekoltem. Z opisu wynika, że w tej kreacji wybrała się na wesele i właśnie to stało się powodem krytyki ze strony obserwujących na portalu społecznościowym. "Tańce, hulańce, czyli... weselisko. Jackowi nie podobała się moja sukienka, a Wy co myślicie?" - napisała na Instagramie Sylwia Bomba.

Chajzer śmieje się na wizji z KISZENIA OGÓRKÓW. Zabawne? [WIDEO]

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okazało się, że fanki niezbyt korzystnie oceniły sukienkę. Mimo, że sam krój oceniono pozytywnie, to uznano powszechnie, że takiej kreacji nie wypada zakładać na szczególny dzień kogoś innego. "Pięknie wyglądasz, ale jako przyszła panna młoda serio bym się wściekła, jak by mi koleżanka przyszła w białej długiej sukni" - napisała jedna z fanek. Sylwia Bomba próbowała się bronić, ale krytycznych głosów pojawiało się coraz więcej.

83-letnia legenda polskich filmów BIEGA PO PLAŻY. Co za nogi!

"To nie jest biała sukienka, tylko pudrowo-brzoskwiniowa" - odpisała gwiazda TTV, która zasłynęła tym, że w krótkim czasie schudła aż 30 kilogramów. "Nieważny odcień, ważne, że jasna i fason bardzo ślubny. Faux- pas. Jacek miał rację, że był na nie" - czytaliśmy dalej pod zdjęciem. "Piękna, choć ja na miejscu panny młodej nie byłabym zadowolona. Bo sama wyglądasz jak panna młoda" - dodała kolejna z czujnych obserwatorek.

Najnowsze