Kasia Glinka PIEŚCI SIĘ z narzeczonym za PARAWANEM w Kołobrzegu. Gdzie ta ręka?! [ZDJĘCIA]

2020-08-04 5:48
Kasia Glinka pieści się z narzeczonym
Autor: se.pl Kasia Glinka pieści się z narzeczonym

Miłość, miłość w Kołobrzegu – chciałoby się zaśpiewać. Bo na bijące z twarzy szczęście Katarzyny Glinki (43 l.) i jej partnera Jarosława Bieleckiego aż miło popatrzeć. Gwiazda „Barw szczęścia” odpoczywa teraz nad polskim morzem z ukochanym i niespełna 3-miesięcznym synkiem Leosiem. Mają tam jak w raju! Słońce, gorący piasek i piękne morze. I siebie nawzajem. Wręcz nie mogą się od siebie odkleić. Zobaczcie gorące zdjęcia w naszej GALERII pod tekstem.

Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka stresowała się z powodu porodu w czasie pandemii. Dziś jest już mamą drugiego synka, słodkiego Leosia i odetchnęła z ulgą, bo razem z nim i ukochanym Jarkiem, który jest prezesem Runmageddonu i wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych, w końcu mogli wyjechać na wakacje. Wybrali Kołobrzeg.

Na plaży Kasia i jej narzeczony nie mogli się od siebie odkleić. Przytulali się, dotykali, nawet rozsiadając się na leżakach, trzymali się za ręce. Aktorka zadbała o plażową stylizację – wybrała jednoczęściowy kostium w groszki i taką samą opaskę na włosy. Trzeba przyznać, że zaledwie trzy miesiące po porodzie prezentuje się zjawiskowo.

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała ciało miesiąc po porodzie. Fani pod wrażeniem: Ale LASKA!

Gorące wakacje Julii Wieniawy. Aktorka pokazała piękne ciało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE