Kasia Glinka PIEŚCI SIĘ z narzeczonym za PARAWANEM w Kołobrzegu. Gdzie ta ręka?! [ZDJĘCIA]

2020-08-04 5:48 DECK
Kasia Glinka pieści się z narzeczonym
Autor: se.pl Kasia Glinka pieści się z narzeczonym

Miłość, miłość w Kołobrzegu – chciałoby się zaśpiewać. Bo na bijące z twarzy szczęście Katarzyny Glinki (43 l.) i jej partnera Jarosława Bieleckiego aż miło popatrzeć. Gwiazda „Barw szczęścia” odpoczywa teraz nad polskim morzem z ukochanym i niespełna 3-miesięcznym synkiem Leosiem. Mają tam jak w raju! Słońce, gorący piasek i piękne morze. I siebie nawzajem. Wręcz nie mogą się od siebie odkleić. Zobaczcie gorące zdjęcia w naszej GALERII pod tekstem.

Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka stresowała się z powodu porodu w czasie pandemii. Dziś jest już mamą drugiego synka, słodkiego Leosia i odetchnęła z ulgą, bo razem z nim i ukochanym Jarkiem, który jest prezesem Runmageddonu i wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych, w końcu mogli wyjechać na wakacje. Wybrali Kołobrzeg.

Na plaży Kasia i jej narzeczony nie mogli się od siebie odkleić. Przytulali się, dotykali, nawet rozsiadając się na leżakach, trzymali się za ręce. Aktorka zadbała o plażową stylizację – wybrała jednoczęściowy kostium w groszki i taką samą opaskę na włosy. Trzeba przyznać, że zaledwie trzy miesiące po porodzie prezentuje się zjawiskowo.

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała ciało miesiąc po porodzie. Fani pod wrażeniem: Ale LASKA!

Gorące wakacje Julii Wieniawy. Aktorka pokazała piękne ciało!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze