Sławomir chce śpiewać na weselach!

2018-06-07 6:27 pam, em

Aż trudno w to uwierzyć, że Sławomir (35 l.), król wszystkich tegorocznych festiwali i rekordzista w liczbie zarezerwowanych na ten rok koncertów, jeszcze nie zaśpiewał na żadnym weselu. A on jest chętny!

Rosyjscy bogacze sprowadzają na swoje wesela światowej sławy gwiazdy. Koncertują na nich i Beyonce, i Jennifer Lopez czy Enrique Iglesias. W kraju nad Wisłą raczej nikogo nie stać na taką rozrzutność. A może po prostu nowożeńcy wolą zapraszać rodzimych sławnych artystów. Z takich zaproszeń korzystała już Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk (49 l.) i Krzysztof Krawczyk (72 l.). Ale, jak na razie nikt nie poprosił o koncert Sławomira, który jest ostatnio na topie. A on chętnie to zrobi.

- Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów - powiedział „Super Expressowi” gwiazdor rock polo.

A ile to może kosztować? Za występ Sławomira z zespołem trzeba zapłacić ok. 35 tys. zł. Za wesele może to być ciut więcej.

Najnowsze