Sławomir chce śpiewać na weselach!

2018-06-07 6:27 pam, em

Aż trudno w to uwierzyć, że Sławomir (35 l.), król wszystkich tegorocznych festiwali i rekordzista w liczbie zarezerwowanych na ten rok koncertów, jeszcze nie zaśpiewał na żadnym weselu. A on jest chętny!

Rosyjscy bogacze sprowadzają na swoje wesela światowej sławy gwiazdy. Koncertują na nich i Beyonce, i Jennifer Lopez czy Enrique Iglesias. W kraju nad Wisłą raczej nikogo nie stać na taką rozrzutność. A może po prostu nowożeńcy wolą zapraszać rodzimych sławnych artystów. Z takich zaproszeń korzystała już Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk (49 l.) i Krzysztof Krawczyk (72 l.). Ale, jak na razie nikt nie poprosił o koncert Sławomira, który jest ostatnio na topie. A on chętnie to zrobi.

- Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów - powiedział „Super Expressowi” gwiazdor rock polo.

A ile to może kosztować? Za występ Sławomira z zespołem trzeba zapłacić ok. 35 tys. zł. Za wesele może to być ciut więcej.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze