Słynna modelka WZIĘŁA ŚLUB! Długo trzymała to w tajemnicy

2020-08-12 16:11 doll
Zosia Nowak i Fernando Sippel
Autor: Instagram Zosia Nowak i Fernando Sippel

Zosia Nowak (29 l.) wzięła ślub! Wiadomość o tym, że piękna Polka nie jest już do wzięcia, z pewnością zasmuci wiele osób. Ceremonia była niezwykle skromna i, co dziwne na współczesne standardy, długo trzymana w tajemnicy. Kim jest wybranek Zosi?

Zosia Nowak to modelka, która jako "Zo" od lat robi karierę za granicą. Pozowała do czołowych modowych magazynów (m.in. "Harpers' Bazaar"), współpracowała z Victoria's Secret. Co ciekawe, zaczęła dość późno, bo dopiero na studiach, co jak na standardy branży modowej jest faktycznie niezwykłe. Podobno wypatrzono ją... w kościele. Zosia Nowak szybko przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznała swojego przyszłego męża. Fernando Sippel sam zaczynał jako model, ale z biegiem czasu zaczęła pasjonować go fotografia, więc ostatecznie stanął po drugiej stronie obiektywu. Jak wynika z posta Zosi Nowak na Instagramie, obiecał pięknej żonie, że nauczy się polskiego.

"W moim życiu byłam panną młodą dość często (oczywiście jako modelka), ale 1 sierpnia została tą prawdziwą, w rzeczywistym życiu. Kocham cię @fesippel! Najwyższy czas na poważnie zacząć uczyć się polskiego!" - czytamy.

Jak można wywnioskować ze zdjęcia, ślub Zosia Nowak i Fernando Sippela był skromny. Panna młoda miała na sobie piękną, koronkową sukienkę i trzymała skromny bukiet kwiatów. Razem z mężem zrobili sobie zdjęcie na tle Nowego Jorku.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na wakacjach w bikini [ZDJĘCIA]

Ślub kościelny Kurskich w Łagiewnikach. Relacja z uroczystości.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze