Słynny kucharz pożegnał ojca. Łzy same napływają do oczu!

2020-06-06 14:54 wp
Słynny kucharz pożegnał ojca
Autor: Instagram @pascal_brodnicki_official/AKPA

To wielka strata i trudne chwile dla znanego mistrza kuchni. W sieci zamieścił poruszający wpis. Słynny kucharz pożegnał ojca. - Dałaś mi z mamą wszystko, o co dziecko może prosić, a nawet więcej - wyznał pod zdjęciem. Łzy same napływają do oczu!

Pascal Brodnicki (43 l.) zamieścił chwytający za serce post. Słynny kucharz pożegnał ukochanego ojca. Wyznał, jak wiele mu zawdzięcza i podziękował za cenne lekcje: - Byłeś wspaniały i jestem dumny, że mogłem cię mieć za ojca, dziękuje za twoją życzliwość. Wszyscy bardzo tęsknią za tobą. Byłeś niesamowitym człowiekiem, oddanym i dostępnym dla wszystkich. Ci którzy Cię znali będą mieć Cię w pamięci. Zawsze będziemy mieć pozytywne wspomnienia o tobie, o twoich żartach, podróżach, o twojej dobroci, hojności, twojej wielkiej duszy w ogóle.

Łzy same napływaja do oczu! Mężczyzna wyraził ogromną tęsknotę i zaznaczył swoją ogromną stratę: - Strasznie za tobą tęsknię . Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze . Pożegnanie. Kocham Cię - zakończył poruszająco Pascal.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Utrata ojca oznacza utratę części siebie. Ktoś, kto zawsze tam był, na dobre lub na złe. Traci naszego najlepszego nauczyciela, który tak wiele nas nauczył. Traci naszego najlepszego przyjaciela. Nie będzie to łatwe, ale skoro zawsze nauczyłeś mnie bycia silnym, dotrę tam. Dotrę tam, ponieważ wiem, że najbardziej pragniesz dla rodziny szczęścia. Zrobię to dla ciebie, aby cię uhonorować. Jak zawsze robiłeś dla mnie wszystko. Nigdy nie mógłbym prosić o lepszego ojca, Dałaś mi z mamą wszystko, o co dziecko może prosić, a nawet więcej, co pozwoliło mi stać się tym, czym jestem dzisiaj i jestem z tego dumny. Byłeś wspaniały i jestem dumny, że mogłem cię mieć za ojca, dziekuje za twoją życzliwość. Wszyscy bardzo tęsknią za tobą . Byłeś niesamowitym człowiekiem, oddanym i dostępnym dla wszystkich. Ci którzy Cie znali będą mieć Cię w pamięci. Zawsze będziemy mieć pozytywne wspomnienia o tobie, o twoich żartach, podróżach,o twojej dobroci, hojności, twojej wielkiej duszy w ogóle. Nauczyłeś mnie, że wszyscy ludzie - nawet z najbardziej skrajnymi opiniami - zasługują na wysłuchanie i że bez względu na naszą kulturę, nasze przekonania i pochodzenie wszyscy jesteśmy równi. Kocham cię tato, będę trzymać cię blisko mnie, w moim sercu, jako przewodnika, a jednocześnie cenny przykład. Strasznie za tobą tęsknię . Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze . Pożegnanie. Kocham Cię. Post udostępniony przez Pascal Brodnicki (@pascal_brodnicki_official)
Najnowsze