Świat według Kiepskich. Dariusz Gnatowski po operacji oczu. Boczek traci wzrok przez chorobę

2015-06-19 12:45

Dariusz Gnatowski, bardziej znany jako Boczek z serialu "Świat według Kiepskich", przeszedł operację w szpitalu. Aktor, który od kilku lat choruje na cukrzycę, a ostatnio zaczął też cierpieć na problemy ze wzrokiem, poddał się zabiegowi ratującego go przed ślepotą. Od operacji minęło już trochę czasu i Dariusz Gnatowski powoli wraca do zdrowia, jednak to jeszcze nie koniec jego walki z chorobą.

Choroba Boczka z serialu "Świat według Kiepskich" zaniepokoiła wszystkich fanów Dariusza Gnatowskiego. Już od roku wiadomo, że słynny aktor choruje na cukrzycę, a choroba jest w tak zaawansowanym stanie, że pojawiły się także problemy ze wzrokiem. Istaniło realne zagrożenie, że Dariusz Gnatowski oślepnie.

Przeczytaj: Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski został ojcem? Aktor i jego druga żona mają syna?


Gwiazdor "Świata według Kiepskich" już od dawna choruje na cukrzycę, która ma tragiczny wpływ na jego mu wzrok. I choć Gnatowski nie mówi wprost o swoich kłopotach ze zdrowiem, to aktywnie walczy o nowoczesne leczenie dla chorych i poprawę jakości ich życia.

Serialowy Boczek bierze udział w wielu akcjach, mających na celu zwalczanie i zapobieganie cukrzycy. W zeszłym roku przeżył chwile załamania, poważną kontuzję nogi, przez jakiś czas jeździł nawet na wózku inwalidzkim, jednak pojawił się na marszu "Wysłuchajcie Nas. POMÓŻCIE. STOP otyłości w cukrzycy".

Patrz: Świat według Kiepskich. Walduś Kiepski powiesił się! Bartosz Żukowski o swojej śmierci dowiedział się z internetu


Aby skuteczniej walczyć z cukrzycą Gnatowski postanowił schudnąć 20 kilogramów. Jednak, żeby ocalić wzrok aktora, już rok temu lekarze zdecydowali się na operację okulistyczną.

Ostatnio aktor znów trafił do szpitala. Właśnie ma za sobą drugi zabieg. Na szczęście operacja się udała się i serialowy Boczek powoli wraca do zdrowia. Jak podaje tygodnik "Rewia" Gnatowski nie traci nadziei, że uda mu się pokonać chorobę i uniknąć ślepoty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Świat według Kiepskich"? Polub nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE