Synowi Tokarczuk zamiast komunii zrobili ognisko i obcięli włosy. Tajemnicze rytuały

2019-10-12 22:29 LIKP
Olga Tokarczuk
Autor: AP Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk po tym, jak została laureatka literackiej Nagrody Nobla, jest na ustach niemal wszystkich Polaków. Wybitna pisarka to postać zdecydowanie nieszablonowa także w życiu prywatnym. Wielu ludzi szokuje jej stosunek do świata. Na jaw wychodzą dziwne fakty z życia Tokarczuk. Zdumienie budzi szczególnie jedna historia, którą pisarka opowiedziała "Wysokim Obcasom".

W jednym z dawnych wywiadów Tokarczuk zdobyła się na śmiałe wyznanie. Zdradziła sekret dotyczący jej dziecka. - Mój syn nie został ochrzczony w Kościele katolickim, nie poszedł więc do komunii - mówiła noblistka "Wysokim Obcasom". - Kiedy inne dzieci miały religię, on siedział całą podstawówkę w szatni na ławeczce. Nie było etyki, żadnych zajęć dla tych dzieci. Zamiast komunii zrobiliśmy mu inicjację – wielkie ognisko, uroczyste obcięcie jego długich włosów, dostał prezenty - opowiadała. Dziś syn Olgi Tokarczuk ma dziś już 33 lata. 

ZOBACZ TAKŻE: SZALEŃSTWO Moniki Olejnik. Zamiast torebki nosi CEGŁĘ i twierdzi, że to FAJNE [FOTO]

Olga Tokarczuk jest piątą laureatką literackiej Nagrody Nobla. Wcześniej tego zaszczytu dostąpili: Henryk Sienkiewicz, Władysław Reymont, Czesław Miłosz i Wisława Szymborska. 

Najnowsze