SZOK! Wieniawa znowu z Królikowskim w romansie! [TYLKO U NAS]

2020-06-30 7:13 PAM, JWa

Ale się porobiło! Antoni Królikowski (31 l.), który właśnie rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, niemal natychmiast wpadł w ramiona swojej byłej dziewczyny – Julii Wieniawy (22 l.). Już niebawem tych dwoje znów będzie można zobaczyć w czułych objęciach.

A wszystko za sprawą nowego filmu „Miłość ma cztery łapy”. Byli kochankowie grają... zakochaną w sobie parę. Kto wie, może dla tych dwojga jeszcze nie jest za późno, a pod wpływem czułych scen ich dawne uczucie odżyje?

Jak się dowiedział „Super Express”, właśnie ruszyły zdjęcia do nowej komedii romantycznej, w której Wieniawa gra postać Jowity. Antek natomiast zakochanego w niej Borysa. Filmowych bohaterów połączy miłość do psa. 

– Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – zdradza nam osoba z otoczenia aktora.

Co ciekawe, swego czasu Antek i Julia wspólnie adoptowali psa o imieniu Klasyk, który wniósł wiele radości w ich wspólne życie. Kto wie, może filmowy scenariusz połączy ich ponownie w życiu prywatnym? W końcu oboje znów są wolni, wiec może warto dać sobie jeszcze jedną szansę?

Czytaj także: Taki przystojny i zdolny, a nie ma szczęścia w miłości: Antek znów do wzięcia!

W pozostałych rolach zobaczymy też Michała Koterskiego (41 l.), Piotra Stramowskiego (33 l.) i Nikodema Rozbickiego (28 l.).

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Artur Dziambor: Duda i Trzaskowski będą się przytulać do Konfederacji [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze