Szokująca prawda o relacjach Katarzyny Dowbor z synową Joanną Koroniewską. Przedstawiamy niezbity dowód!

2021-06-23 13:32
Katarzyna Dowbor z synową Joanną Koroniewską
Autor: Niemiec/AKPA

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska to niewątpliwie dwie bardzo silne osobowości. Łączy ich przede wszystkim miłość do tego samego mężczyzny - Macieja Dowbora. Prezenter jest jednocześnie synem prowadzącej "Nasz nowy dom" i mężem aktorki znanej przede wszystkim z serialu "M jak miłość", Wszyscy zastanawiają się, jakie naprawdę są stosunki pomiędzy Katarzyną Dowbor i Joanną Koroniewską. Każdy zna dowcipy o teściowych, które bardzo często mają z synowymi na pieńku. Dlatego prawda o relacjach Katarzyny Dowbor z synową Joanną Koroniewską może być szokująca. Przedstawiamy niezbity dowód świadczący o stosunkach dwóch najważniejszych kobiet w życiu Macieja Dowbora.

Katarzyna Dowbór bardzo wcześnie urodziła swojego ukochanego syna. Mąż Joanny Koroniewskiej przyszedł bowiem na świat, gdy późniejsza ikona telewizji miała zaledwie 19 lat. Prowadząca "Nasz nowy dom" wzięła ślub z Piotrem Dowborem, z którym później się rozwiodła. Prezenterce łącznie aż trzykrotnie rozpadało się małżeństwo. Do tego Katarzyna Dowbor ma córkę z nieformalnego związku z redaktorem naczelnym "Polityki" Jerzym Baczyńskim. Marysia obecnie ma już 22 lata i wyrosła na piękną kobietę. Urodę ewidentnie odziedziczyła po mamie (TU ZOBACZYSZ ZDJĘCIA CÓRKI KATRZYNY DOWBOR). Więcej szczęścia od matki do związków ma Maciej Dowbor, który od wielu lat jest bezpamiętnie zakochany z wzajemnością w Joannie Koroniewskiej. Okazuje się, że szczęścia małżonków nie zakłóca teściowa, z którą gwiazda "M jak miłość" ma znakomite relacje. Najlepszym na to dowodem był wzruszający wpis, który zamieściła na Facebooku Katarzyna Dowbor. Zobacz zdjęcia Joanny Koroniewskiej z teściową w naszej galerii.

CZYTAJ TAKŻE: Filip Chajzer zmagał się z potworną depresją. Tak teraz wygląda gwiazdor TVN. Nieprawdopodobne! [Zdjęcia]

W 2018 roku prowadząca "Nasz nowy dom" wyznała miłość swojej synowej! "Kochana córeczko! Zdrowia zdrowia pociechy z dziewczynek i dużo miłości!!! A życie zaczyna się po 60-tce. Mam taką nadzieję!!! Kochamy Cię" - napisała do Joanny Koroniewskiej Katarzyna Dowbor. Podobno słowa teściowej bardzo uszczęśliwiły aktorkę z "M jak miłość". - Nie prezent, ale to wyznanie tak wzruszyło Joasię. Nie spodziewała się, że teściowa, która nie jest wylewna w okazywaniu uczuć, napisze tak piękne słowa - miała powiedzieć tygodnikowi "Świat i ludzie" znajoma Joanny Koroniewskiej. zatem ci, którzy myślą, że z teściowym zawsze jest pod górkę, będą w szoku, że można mieść z mamą męża tak świetne relacje. 

ZOBACZ TAKŻE: Dopiero teraz wyszła prawda o "Miodowych latach". Barciś i Żak nie mieli litości: "To było okropne"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE