Szpak zagrał "Dziady" Kaczyńskiemu. Wyleci za to z "The Voice of Poland"?

2020-11-01 15:17 dav
Michał Szpak zagrał Dziady Kaczyńskiemu
Autor: EastNews/INSTAGRAM Michał Szpak zagrał Dziady Kaczyńskiemu

Michał Szpak (30 l.) dołączył do grona gwiazd, które wspierają Strajk Kobiet. Wokalista na co dzień związany z show "The Voice of Poland" wziął udział w przedsięwzięciu, które z pewnością nie spodobało się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Muzyk razem z innymi artystami zagrali "Dziady" tuż pod domem prezesa PiS...

Coraz więcej osób niezadowolonych z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego daje temu wyraz. Uczestniczenie w protestach to nie wszystko na co pozwalają sobie demonstrujący. W sobotę wieczorem doszło do nietypowego występu pod domem Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. 

Strajk Kobiet zorganizował wydarzenie "Dziady na Mickiewicza".

"W dzień, w którym kiedyż nocą odprawiano w Polsce obrzęd Dziadów zapraszamy na DZIADY Mickiewicza na warszawski Żoliborz. Z inicjatywy mieszkańców ulicy Mickiewicza powstał performans oparty na tekście polskiego wieszcza. Duchy z drugiej części DZIADÓW wracają̨, żeby dostać to, czego zabrakło im za życia. I niektóre to dostają. Inne zamiast dostać to, czego chcą, dostają to, czym same szczodrze obdarowywały innych i czego wcale nie chciałyby doświadczyć́ na własnej skórze. Karma is bitchy" - czytamy w opisie wydarzenia.

Zobacz: Strajk Kobiet: Aktorki TVP SZTURMUJĄ ULICE. Po drodze miały KŁOPOTY

Jedną z gwiazd biorących udział w tym nietypowym wydarzeniu był gwiazdor TVP2 Michał Szpak - juror w programie "The Voice of Poland". Akcja "Dziadów na Żoliborzu" rozgrywała się w dwóch mieszkaniach, a na parapetach stały duże głośniki. Obok występów nie dało się przejść obojętnie...

Relacja z wydarzenia znalazła się m.in. na Instagramie Ralpha Kaminskiego. Słyszymy, że artyści biorący w nim udział zaśpiewali m.in. utwór "Imagine" Johna Lennona.

Czy udział w takim wydarzeniu nie zaszkodzi Michałowi Szpakowi?

Przeczytaj: Strajk Kobiet. Odważna deklaracja Manowskiej: "Moje sumienie. Mój wybór". Fani w szoku

Wyświetl ten post na Instagramie.
🔥 📹 @jay.qub Post udostępniony przez Ralph Kaminski (@ralphkaminski)
Najnowsze