Tak Magda Gessler wyglądała jako 40-stka! Świetna figura i boska fryzura [Zdjęcia]

2021-05-01 17:00 Piotr Lekszycki
Magda Gessler
Autor: Instagram Magda Gessler

Magda Gessler - mimo że 60 lat skończyła już prawie osiem lat temu - ciągle wygląda bardzo młodo. Słynna restauratorka i prowadząca "Kuchenne rewolucje" to przykład kobiety, dla której czas się zatrzymał. Co ciekawe, Magda Gessler wielką sławę zyskała już w dość dojrzałym wieku. Wiele osób zastanawia się, jak gwiazda TVN prezentowała się wcześniej. Popularny dziennikarz Mariusz Szczygieł właśnie odkopał nagranie z restauratorką sprzed 22 lat! Zobacz, jak Magda Gessler wyglądała jako 40-stka. Na uwagę zwraca szczególnie uwagę świetna figura i boska fryzura restauratorki.

Magda Gessler już w młodości byłą postacią niezwykle barwną, jednak ogromną popularność zyskała dopiero w 2010 roku, gdy została prowadzącą "Kuchennych rewolucji" w TVN. Szybko okazało się, że przed kamerą restauratorka czuje się tak dobrze jak w kuchni. W 2011 roku otrzymała Wiktora w kategorii odkrycie telewizyjne i niemal z marszu stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Okazuje się jednak, że w telewizji Magda Gessler bywała już wcześniej. Przypomniał o tym Mariusz Szczygieł, który odkopał nagranie z 1999 roku. Dziennikarz rozmawiał wtedy właśnie z późniejszą gwiazdą TVN. Przy okazji zdradził prawdę o jego relacjach z restauratorką. - Mówi tak smacznie (Magda Gessler - red.), że można wybaczyć jej całą późniejszą karierę. Żartuję sobie, bardzo się lubimy. Przy tej okazji zdradzę, że Magda była gościem trzeciego odcinka, jaki w 1995 r. poprowadziłem w ogóle. Obejrzała rozmowę z pierwszym gościem, a przed naszą mi szepnęła: "Zadaje pan pytania jak licealista" i coś w stylu: straszne, czy okropne... Charakterek miała zawsze. A do tego - rację. Żenujące były moje początki w telewizji, do końców też mam zastrzeżenia - ocenił samokrytycznie Szczygieł. Dla wielu osób jednak ciekawsze jest nie to, co mówiła Magda Gessler, lecz to, jak się prezentowała. Na pewno miała nieco inną figurę niż obecnie i zupełnie inną fryzurę. Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Magda Gessler. Na siódmym zdjęciu widać obraz z nagrania z 1999 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Po sieci krąży zdjęcie Julii Wieniawy z czasów szkolnych! Szokujący widok. Aż nie chce się wierzyć

Jedno u Magdy Gessler się nie zmieniło. Chodzi oczywiście o piękne loki. A wam, w którym wydaniu bardziej podoba się restauratorka? Zagłosujcie w naszej sondzie.

CZYTAJ TEŻ: Zdębieliśmy, gdy zobaczyliśmy Borysa Szyca! To nie charakteryzacja do roli, on tak wygląda

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze