Taniec z gwiazdami 2015. Kim jest Grzegorz Łapanowski, uczestnik Tańca z gwiazdami 3?

2015-01-30 14:10

Grzegorz Łapanowski będzie jedną z gwiazd nowej edycji Dancing with the star! Kim jest i co osiągnął uczestnik Tańca z gwiazdami 3?

Fani kulinarnych show w TV świetnie znają Grzegorza łapanowskiego. 32-letni kucharz od kilku sezonów gości na ekranach telewizorów. Gotował m.in. w kuchennym kąciku w Dzień Dobry TVN. Ale największą popularność zdobył dzięki udziałowi w Top Chef. Łapanowski od pierwszej edycji prowadzi Top Chef na Polsacie.

Łapanowski jest autorem pomysłu „Szkoły na widelcu", czyli projektu edukacyjnego skierowanego do szkół i przedszkoli.

– Żyję by jeść, gotuję, by żyć. Robię to, co kocham. To moja pasja. Jest dla mnie jak powietrze – pisze o sobie Grzegorz Łapanowski na swoim blogu.

Nie wiadomo jeszcze, z którą tancerką zatańczy kucharz. Znamy już za to wszystkich jego konkurentów do Kryształowej Kuli. W 3. edycji Tańca z gwiazdami zatańczą jeszcze: Krzysztof Wieszczek, Tatiana Okupnik, Kamila Szczawińska, Wojciech Brzozowski,Ewa Kasprzyk, Norbi, Sylwia Juszczak, Marcin Najman, Ada Fijał, Julia Pogrebińska i Łukasz Garlicki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE