"Taniec z Gwiazdami", odc. 5: Damian Kordas SKRĘCIŁ NOGĘ [RELACJA]

2019-10-11 21:55 wp
Taniec z Gwiazdami, 27.09.2019: Kto odpadł? Zobaczcie zdjęcia z TzG!
Autor: mat.pras. Taniec z Gwiazdami, 27.09.2019: Kto odpadł? Zobaczcie zdjęcia z TzG!

W piątym odcinku programu "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie zabraknie emocji! Uczestnicy tracą siły, a walka z czasem i bólem wcale nie pomaga im w zdobyciu Kryształowej Kuli. Śledź naszą relację na żywo żeby dowiedzieć się co wydarzy się w programie!

Na parkiecie już za chwilę swoje umiejętności taneczne zaprezentują pary walczące o Kryształową Kulę. Tematem piątego odcinka są wszystkim znane "Imieniny cioci". Po czwartym odcinku, o tytuł najlepszych zawalczy już tylko siedem par. Na parkiecie wystąpią:

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
Magda Bereda i Kamil Kuroczko
Aleksandra Kot i Tomasz Barański
Akop Szostak i Sara Janicka
Damian Kordas i Janja Lesar
Monika Miller i Jan Kliment
Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Na parkiecie pojawił się zespół Piersi. Do piosenki "Bałkanica" bawili się głośno tancerze, prowadzący i uczestnicy! Wszyscy usiedzli razem przy okrągłym stole. Paulina Sykut-Jeżyna zapowiedziała, że panie zatańczą dwa razy, a oprócz tego przed gwiazdami ogromne wyzwanie... pokażą grupowy taniec improwizowany. Na parkiecie pojawią się wszystkie pary, a każdy będzie mógł tańczyć jak chce. Jurorzy będą oceniali i eliminowali kolejne pary. Ta, która zostanie na parkiecie najdłużej, dostanie bonus punktowy!

Przed turniejem Iwona Pavlovic zaszalała. - Dzisiaj dla odmiany jestem wyjątkowo nie na czarno - powiedziała Iwona Pavlovic w srebrzystej, jasnej sukni. Jurorka pokazała też jak oczarować towarzysza na imieninach cioci. Uwodziła Krzysztofa Ibisza tanecznym krokiem i bioderkami!

Taniec z Gwiazdami: Pavlovic uwodzi Ibisza
Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami: Pavlovic uwodzi Ibisza

TURNIEJ

Jako pierwsi odpadli Monika i Jan. Następnie Damian i Ania. Do utworu "Jesteś szalona" nie zatańczył dalej Kamil z Magdą, a także Tomek z Olą. Również Basia i jacek, a także Sandra i Adam odpadli z turnieju. Największą sympatię zyskał Akop i Sara. Para zdobywa bonusowe punkty.

Odcinek otworzyła Magda Bereda z Kamilem Kuroczko. Para tańczy walca wiedeńskiego do utworu "Weź nie pytaj" Pawła Domagały. Zamiast Michała Malitowskiego w jury zasiadł Kris Adamski, który ocenił: - Ja bym się pokusił o trochę więcej (...) Widać, że rzadko bywasz na imprezach bo trochę ci się plątały nogi - krytykował. Oceny jury: Pavlovic - 4, Grabowski - 8, Adamski - 5 (17 punktów).

Przyszła pora na fokstrota! Tańczy go Akop Szostak i Sara Janicka. - Drewniane stopy (...) Uważam, że lekko już się zmiękczyłeś, natomiast dzisiaj... - oceniała Pavlovic. Kris zgodził się z Czarną Mambą: - Byłeś sztywny. Oceny jury: Pavlovic - 5, Grabowski - 7, Adamski - 6 (18 punktów).

Ola Kot i Tomasz Barański występują jako trzecia para. Tańczą rumbę. Para wykonuje wiele figur i podnoszeń. - To była taka erotyka bez uśmiechu - skomentował taniec Grabowski. - Szanowni państwo, tyle ile kobiet, tyle rumb (...) To mi się podobało - pochwaliła Pavlovic. Oceny jury: Pavlovic - 6, Grabowski - 7, Adamski - 7 (20 punktów).

Kolejną parą jest Monika Miller i Jan Kliment. Para tańczy jive'a z gościnnym udziałem Czdomana. - Tańczyłaś jak szalona! (...) Troszkę goniłaś ten rytm (...) Nie ma znaczenia, ja widzę, że co tydzień ty sama ze sobą wygrywasz - docenił Kris. Oceny jury: Pavlovic - 6, Grabowski - 8 , Adamski - 7 (21 punktów).

Monika Miller cierpi na POTWORNĄ chorobę. Ciągle kaszle i NIE MOŻE ODDYCHAĆ

W tango poszli razem Sandra Kubicka i Adam Adamonis. - Tańczyliście pięknie, jesteście piękną parą! Tak miło się na was tańczy, no i takie to jest... erotyczne co robicie - wyznał Andrzej Grabowski. - Ty dzisiaj tańczyłaś z głową i pomysłem - ocenił Kubicką Kris. Oceny jury: Pavlovic - 9, Grabowski - 10, Adamski - 9 (28 punktów).

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczą walca wiedeńskiego. Jury było zachwycone aktorką! Nawet Pavlovic westchnęła ze szczęścia. - Baśka, Ty masz w sobie coś z szatana. (...) Czego nie dotkniesz to ci wychodzi! - ocenił Kris. Oceny jury: Pavlovic - 10, Grabowski - 10, Adamski - 10 (30 punktów). Jest to pierwsza "trzydziestka" w show!

Barbara Kurdej-Szatan
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan

Damian i Janja pokażą quickstepa.Zaprezentowali się do utworu "Prawy do lewego". - Trochę Damian było dzisiaj u Ciebie chaosu - oznajmił Kris. Damian Kordas skręcił nogę podczas szybkiego utworu i tańca. Jego kostka wykręciła się. Kontuzja jest kontuzją, jak powiedział Grabowski. - Miałeś bardzo trudną choreografię (...) aż mi szkoda... Oceny jury: Pavlovic - 10, Grabowski - 10, Adamski - 10 (30 punktów). Mimo niefortunnego zdarzenia para zdobyła maksymalną liczbę punktów!

Po przerwie przyszedł czas na ogłoszenie wyników głosowania! Przypomnijmy, że najlepsza para otrzyma nie tylko Kryształową Kulę, ale też 100 tysięcy złotych. Niestety, nie wszyscy zawalczą o tę nagrodę. W tym tygodniu, z programem musi pożegnać się kolejna para - Akop Szostak i Sara Janicka. Będziecie tęsknić?

Najnowsze