To już 11 lat... Iwona Pavlović wspomina ślub. EGZOTYCZNA suknia ślubna!

2020-09-25 18:05 KSZ
11. rocznica ślubu Iwony Pavlović
Autor: Instagram

Iwona Pavlović (57 l.) wspomina dzień swojego ślubu. Wraz z mężem świętuje 11. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Jurorka "Tańca z gwiazdami" miała wtedy na sobie nietypową suknię ślubną. Jej kolor i fason zwala z nóg! Pavlović, zwana jako "Czarna Mamba" była kiedyś kolorowym ptakiem. Na swoim ślubie nie postawiła na biel czy nawet na swoją ulubioną czerń, ale na wyrazistą czerwień. Sami zobaczcie!

Iwona Pavlović to wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Od 2014 roku jest jurorką programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Uchodzi za surową jurorkę i z tego powodu otrzymała pseudonim „Czarna Mamba”, który można również odnieść do koloru, w którym najczęściej się ubiera. Długo będziemy pamiętać słynne popisy Justyny Żyły w tanecznym show. Pavlović była dla niej bezlitosna! W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" wydarzy się coś specjalnego! Musicie to zobaczyć! 

NOWOŻEŃCY w "Tańcu z gwiazdami". Specjalny odcinek na ROCZNICĘ ŚLUBU

To już 11 lat... Iwona Pavlović wspomina ślub. EGZOTYCZNA suknia ślubna!

Iwona Pavlović wspomina dziś swój ślub z Wojciechem Oświęcimskim. Para świętuje 11. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji gwiazda opublikowała na Instagramie post z wyznaniem miłości i pokazała, jak wyglądała w dniu ślubu. Miała na sobie czerwoną suknię, w której wyglądała jak hiszpańska księżniczka. Na jednym ze zdjęć czule patrzy w oczy męża w zabytkowej dorożce. To prawdziwie filmowa sceneria. Tancerka poślubiła męża w 2009 roku w Olsztynie. Wychowuje z nim jego trzech synów. I spełnia się już w roli babci. Wcześniej przez 19 lat była żoną Arkadiusza Pavlovicia. 

Najnowsze