Top model: Piekielnie KRĘPUJĄCE zadanie. NAGA SESJA wzbudziła ogromne emocje!

2020-09-30 22:49 wp
Top model: Piekielnie KRĘPUJĄCE zadanie
Autor: Instagram @topmodeltvn Top model: Piekielnie KRĘPUJĄCE zadanie

Pora na kolejny odcinek "Top model". Tradycją stało się, że w każdym sezonie uczestnicy biorą udział w nagiej sesji. Odważne zdjęcia to piekielnie krępujące zadanie dla niektórych modeli, a zwłaszcza... modelek. Sprawdź, w kim naga sesja wzbudziła ogromne emocje!

Nieodłącznym elementem każdej edycji "Top model" jest naga sesja. Tym razem uczestnicy mieli utrudnione zadanie, bo na planie sesji zdjęciowej pojawiła się wielka gwiazda. Julia Wieniawa towarzyszyła uczestnikom i uczestniczkom podczas krępującej walki. Aktorka zaczęła pozować z uczestnikami, a zwłaszcza Dominic D'Angelica musiał poradzić sobie nie tylko z nagością przed obiektywem, ale także z obecnością obok pięknej młodej dziewczyny. Jednak to nie jedyny uczestnik, który zapozował bez ubrań.

Zobacz: "TOP MODEL": Córka Kalibabki dostała pierwsze ostrzeżenie. Takie rzeczy są NIEDOPUSZCZALNE

Top model - piekielnie krępujące zadanie

Również Karolina miała trudne wyzwanie. Jest mamą, co wzbudziło w niej stres i skrępowanie. Bała się, co powiedzą... mamy w przedszkolu! Na szczęście dała przykład kolegom, koleżankom i wielu widzom, że to nic strasznego i warto przełamywać stereotypy. Przełamać stres pomogła jej między innymi Joanna Krupa. Całą sytuację możecie zobaczyć na wideo poniżej.

Agnieszka z kolei odnalazła się w tej sesji idealnie. Chciała być jak Ksena, jednak rzeczywistość okazała się dużo trudniejsza. Wszystko za sprawą niewygodnej pozy! To nie tylko problem jednej osoby. Aby dobrze zaprezentować swoje ciało bez ubrań, uczestnicy "Top model" muszą się nieźle namęczyć...

Zobacz efekty nagiej sesji.

Artykuł jest aktualizowany.

Według Julii Wieniawy i jurorów jednym z najlepszych zdjęć było to, na którym zapozowała Patrycja. Zgodnie porównali ją do Afrodyty. Zobaczcie, czy was też zachwyci uroda blondwłosej piękności:

Najnowsze