Wieniawa vs Opozda. To już WOJNA. Dogryzają sobie przez te same sukienki

2020-08-21 14:56
Joanna Opozda i Julia Wieniawa
Autor: Instagram

Joanna Opozda (32 l.) i Julia Wieniawa (21 l.) pokłóciły się przez sukienki! Opozda lśniła na premierze filmu w towarzystwie Królikowskiego w takiej samej stylizacji, co Wieniawa w "Top Model". Sukienki różnią się kolorami. Pierwsza zareagowała Wieniawa. Odpisała jej Opozda i tak powstała sprzeczka. Zobaczcie, jak się rozwinęła. Aktorki dogryzają sobie w każdej kwestii.

Odkąd Antoni Królikowski potwierdził związek z Joanną Opozdą, gwiazdorska para promuje swoją miłość na ściankach.  Były Julii Wieniawy jest zauroczony swoją nową dziewczyną. Jest stałym gościem jej relacji na Instagramie. Z Wieniawą też zaczęło się od medialnego romansu. Wydaje się, że zarówno Antek, jak i Julka mają dystans do swojego życia i nie ingerują w swoje decyzje. Zobaczymy ich razem w komedii romantycznej.  Co innego można powiedzieć o relacji Julii i Joanny. Teraz poróżniły je sukienki. Wieniawa niedawno pokazała się w kreacji z piórami w "Top Model".  Wczoraj Opozda i Królikowski pojawili się razem na premierze filmu "Dolina Bogów". Joanna zachwyciła stylizacją, która była podobna do tej, jaką założyła Wieniawa. Fani od razu podłapali wątek. Wieniawa zareagowała na nowinkę. Skomentowała sprawę i stwierdziła, że miło inspirować inne aktorki. Na to Opozda zaliczyła Julkę do młodzieży i zasugerowała, że nie jest prawdziwą aktorką. 

ZOBACZ:Wszystkie kobiety Martyniuka

Julia Wieniawa
Autor: Instagram
Joanna Opozda
Autor: Instagram
Joanna Opozda
Autor: Instagram
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE