Wojewódzki szczerzy się po SEKSIE?! Pokazał NAGĄ kobietę. Fani zniesmaczeni [FOTO]

2020-09-21 19:01 wp
Wojewódzki szczerzy się po SEKSIE?! Pokazał NAGĄ kobietę. Fani zniesmaczeni [FOTO]
Autor: AKPA Wojewódzki szczerzy się po SEKSIE?! Pokazał NAGĄ kobietę. Fani zniesmaczeni [FOTO]

Kuba Wojewódzki kolejny raz zaszokował fanów. Dziennikarz słynie z zamiłowania do młodych i zgrabnych kobiet. Tym razem zdjęcie, na którym pokazał jedną z nich wzbudziło wielką sensację i zniesmaczenie internautów. Wojewódzki szczerzy się po seksie?! Dziennikarz pokazał zdjęcie nagiej kobiety. Poznajcie szczegóły.

Kuba Wojewódzki uwielbia szokować swoich obserwatorów i widzów. Dziennikarz TVN ma wiele sposobów na przyciągnięcie uwagi fanów. Oprócz mocnych wywiadów w wieczornym programie, robi to na swoim profilu instagramowym. Często dodaje tam zdjęcia ze zgrabnymi kobietami. Najczęściej są skąpo ubrane, a w ostatnim czasie nawet... nagie! Wojewódzki pokazał nowe zdjęcie, na którym z pozoru wszystko wydaje się normalne - płatna promocja produktu do wybielania zębów, szeroki uśmiech i kodzik zniżkowy. Okazuje się, że to nie wszystko! Kuba Wojewódzki szczerzy się po seksie?! Na drugim planie widzimy nagą kobietę, która wygina się na kanapie "Króla TVN". Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. Odważna poza towarzyszki Wojewódzkiego zniesmaczyła fanów!

Wojewódzki szczerzy się po seksie?! Fani zniesmaczeni

Jeden z komentarzy brzmiał następująco: - Te młode i nagie ciała na drugim planie to częsty motyw Pana zdjęć. Zastanawia ile w tym świadomej chęci wzbudzenia sensacji i zainteresowania wokół reklamowanego produktu, a na ile (czy w ogóle?) Pan chce coś sobie i odbiorcom udowodnić. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać! Dziennikarz odpisał z humorem: - Po prostu informuję, że jestem w takim wieku, w którym każdy sex może być ostatnim... Co sądzicie o takim podejściu do tematu? Zdjęcie wyszczerzonego Wojewódzkiego "po seksie" znajdziecie poniżej.

Zobacz: Anna Mucha o seksie z Wojewódzkim. Zdradziła pewną tajemnicę

Wojewódzki porównuje Tadlę do alkoholika. Dziennikarka mu odpowiada!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze