Julia Wieniawa pokazała swoją największą miłość. Jej byli będą zazdrośni! [ZDJĘCIA]

2020-07-02 7:27
Wieniawa przyjaźni się z mamą
Autor: Marcin Wziontek Julia Wieniawa z mamą

Podczas gdy jej byli partnerzy zmieniają dziewczyny jak rękawiczki, Julia Wieniawa (21 l.) jest wierna swojej największej miłości – mamie. Pani Marta jest nie tylko mamą, lecz także menadżerką i przyjaciółką swojej córki.

Pani Marta Wieniawa zajmuje się sprawami zawodowymi córki. To powoduje, że spotykają się niemal codziennie. To właśnie mama towarzyszy jej na oficjalnych wyjściach. Ale relacje biznesowe nie psują ich relacji rodzinnych. Wręcz przeciwnie. Mama jest najlepszą przyjaciółką Julii. Uwielbiają spędzać razem czas – tak jak we wtorkowe popołudnie, gdy wybrały się na lunch do popularnej restauracji na warszawskim pl. Trzech Krzyży. Julia pałaszowała zupę w towarzystwie mamy i fotografa Marcina Tyszki, z którym omawiały przy tej okazji nową sesję zdjęciową Julii.

Zobacz także: SZOK! Wieniawa znowu z Królikowskim w romansie! [TYLKO U NAS]

Gdy wyszły z knajpki, musiały rozjechać się w dwie strony, ale trudno było im się rozstać. Trzymały się za ręce i czule żegnały. Aż miło popatrzeć na ich więź.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

#HOT 30.06 (DJ Adamus, Baran)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE