Agata Duda

i

Autor: Art Service/Super Express Agata Duda

WOW

Agata Duda jak Wednesday Addams! Ta marynarka to prawdziwy hit

2023-03-23 20:55

Pierwsza dama RP Agata Duda nie przestaje zaskakiwać swoimi powalającymi stylizacjami! Niedawno podziwialiśmy ją w soczyście pomarańczowej bluzce podkreślającej sylwetkę, a teraz żona prezydenta wystroiła się niczym bohaterka hitowego serialu Netfliksa. Wybrała marynarkę, która z pewnością skradnie wiele serc.

Agata Duda słynie ze swojego dobrego gustu. Niezależnie od tego, czy spotyka się z Polakami, czy wybiera się zagranicę, zawsze dba, by jej stroje były eleganckie i nietuzinkowe. Tak samo jest teraz, gdy pierwsza dama przebywa w Gruzji. W Tbilisi spotyka się z Polonią. Ostatnio wybrała się do siedziby tamtejszego Caritasu, założonego przez ks. Witolda Szulczyńskiego, który jest jednocześnie wieloletnim dyrektorem placówki. Razem ze swoimi współpracownikami opowiedzieli żonie prezydenta o misji, codziennych wyzwaniach i pracy, jaką wspólnie wykonują. - W Gruzji polscy duchowni kierują m.in. stołówką dla ubogich, schronieniem dla matek z dziećmi – ofiar przemocy domowej czy wspierają osoby starsze i schorowane – czytamy na Instagramie Agaty Dudy.

Uwagę zwraca strój pierwszej damy. Postawiła na marynarkę w pionowe biało-czarne paski, która do złudzenia przypomina tę noszoną przez główną bohaterkę serialu „Wednesday”! Warto przypomnieć, że ona także nosiła marynarkę w pionowe pasy, jednak biel zastąpiono w jej przypadku ciemnym fioletem. Do tego Agata Duda wybrała grafitową sukienkę o rozszerzanym dole. Całość prezentowała się znakomicie!

Sonda
Czy podobają ci się stylizacje Agaty Dudy?
Express Biedrzyckiej - Krystyna KURCZAB-REDLICH
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany