Co za szyk!

Agata Duda przyćmiła Camillę! "Wyglądała zjawiskowo"

2023-05-07 16:00

Oczy całego świata w sobotę skierowane były na Londyn. Wśród zaproszonych na uroczystość koronacji monarchów i głów państw nasza para prezydencka prezentowała się znakomicie. Nie brakowało opinii, że Agata Duda (51 l.) swoją elegancją i szykiem przyćmiła nawet samą królową. - Wyglądała zjawiskowo – przyznaje w rozmowie z "Super Expressem" stylista Daniel Jacob Dali.

Co to były za emocje! Ponad dwa tysiące gości, w tym 100 głów państw i szefów rządów wzięło udział w uroczystości koronacji króla Wielkiej Brytanii Karola III i jego żony Camilli. Podniosła uroczystość w Katedrze Westminsterskiej przejdzie do historii. - Nie da się opisać chwili, w której korona jest nakładana na głowę króla, a następnie królowej - zwierzała się żona prezydenta USA Jill Biden po zakończeniu ceremonii w Opactwie Westminsterskim.

Zaproszeni goście starali się jak najlepiej zaprezentować przed oczami wielomilionowej publiczności. Na tym tle polska para prezydencka wypadła doskonale. - Nasza pierwsza dama zwróciła uwagę perfekcyjnie dobraną stylizacją – ocenia ekspert modowy Daniel Jacob Dali. Agata Duda postawiła na niezwykle wykwintny w swej prostocie zestaw: kremową sukienkę sięgającą  tuż za kolano i płaszcz w tym samym kolorze.

Stylizację dopełniały elegancki fascynator z woalką także w kolorze écru oraz szpilki w kolorze cielistym i niewielka ozdobna torebka utrzymana w tonacji. Jacob Dali w rozmowie z "SE" zwraca uwagę na doskonały dobór dodatków. - Wybór niewielkiej torebki do szpilek odsłaniających znacznie stopę to idealne połączenie – podkreśla stylista.

- Agata Kornhauser-Duda wyglądała, jakby przynależała do rodziny królewskiej - zachwyca się znawca stylu i dodaje, że ta kreacja przejdzie do historii w dziedzinie mody. - To była wykwintność i nobliwość połączona z gracją oraz wyjątkową elegancją - dodaje Jacob Dali. 

Koronacja króla Karola III. Historyczne wydarzenie z protestami w tle
Sonda
Czy podobała Ci się kreacja Agaty Kornhauser-Dudy?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki