Agata Duda

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Agata Duda

WOW

Ale Agata Duda się wyszczupliła! Nie da się oderwać oczu, nagranie nie kłamie

2024-03-01 17:47

Agata Duda zawsze pokazuje się publicznie w doskonale skrojonych strojach, które doskonale prezentują jej sylwetkę. Pierwsza dama często stawia na marynarki z wcięciem w talii czy paski, które podkreślają smukłą figurę. Jej ostatnia kreacja to hit, który pokazuje, jak się wyszczupliła!

Agata Duda od początku sprawowania swojej funkcji zachwycała swoim stylem. Z biegiem czasu nieco go modyfikowała i stawiała na coraz bardziej śmiałe kroje czy kolory. Asymetria, oryginalne rozwiązania czy kontrastowe zestawienie barw stały się jej znakiem rozpoznawczym. Trzeba przyznać, że żona Andrzeja Dudy zna się na modzie!

Nie obce są jej także wszelkie modowe triki, które mają optycznie poprawić sylwetkę. Często zakłada na przykład beżowe buty na obcasie, które sprawiają wrażenie dłuższych nóg. To świetna opcja zwłaszcza do sukienek.

Inną metodą wykorzystywaną przez Agatę Dudę jest zakładanie paska w talii. Dzięki temu przyciąga uwagę do najszczuplejszej części ciała, co dodatkowo podkreśla, jak jest szczupła. Podobnie jest z marynarkami – zawsze nosi ją zapiętą, a ich krój z wyraźnym wcięciem w talii sprawia, że wygląda bardzo smukło.

Tym razem pierwsza dama postawiła na inne rozwiązanie, które jest znane jako trik wyszczuplający. W najnowszym nagraniu, jakie pojawiło się na oficjalnym profilu Agaty Dudy na Instagramie, zachęca do udziału w IV edycji Konkursu Recytatorskiego „Słowem-Polska”. Uwagę zwraca też jej kreacja.

Żona Andrzeja Dudy postawiła na sukienkę w czerwonym kolorze z długim rękawem. Na brzuchu zaś umieszczono marszczenie, które świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości. To idealny wybór dla pań, które chciałyby zatuszować kilka nadprogramowych kilogramów! Nawet szczupła Agata Duda skusiła się na taki fason, który ponadto wygląda bardzo elegancko.

W naszej galerii zobaczysz Agatę Dudę w balowych sukniach:

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Express Biedrzyckiej - Ewa WRZOSEK

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany