Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

i

Autor: AKPA Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Wielka miłość

Anita Werner buszowała z ukochanym w trawie! Co robili?

2022-07-25 18:41

Prezenterka „Faktów” Anita Werner i jej partner, dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk, są parą już od kilku lat. Dzielą razem pasję, jaką jest sport, a ostatnio razem buszowali w trawie… Jedna z fanek zwróciła uwagę na niebezpieczeństwo. Oby pamiętali o zabezpieczaniu!

Anita Werner no co dzień jest bardzo zajętą osobą. Skrupulatnie przygotowuje się do prowadzenia głównego wydania „Faktów” na antenie TVN i rozmów z politykami, czy też na bieżąco śledzi najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Poza tym regularnie biega, a nad jej treningiem czuwa Michał Kołodziejczyk. Często razem ćwiczą, dopingują się i pokonują swoje rekordy. Jednak nawet tak aktywna para musi czasem odpocząć! Anita Werner i jej partner postanowili skorzystać z pięknej pogody i zrelaksować się na łonie natury. W tym celu… położyli się na trawie! Swój prosty wypoczynek uwiecznili na zdjęciu, opublikowanym na instagramowym profilu dziennikarki. Fanki były wręcz zachwycone! Niemal każda pisała, ze na zdjęciu widać miłość między Anitą Werner i Michałem Kołodziejczykiem, jednak jedna z nich zwróciła uwagę na pewien problem…

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA ANITA WERNER

- Uwaga na kleszcze – napisała.

Sprawdź: Karolina Pajączkowska pokazała jak zmieniło ją 50 dni na Ukrainie. Dwa zdjęcia ujawniają prawdę

To bardzo słuszna uwaga! Kleszcze mogą kryć się wszędzie, nie tylko w lasach. Parki, pola, a nawet własny ogród to miejsce, gdzie insekty mogą się ukrywać. Dlatego zawsze, przed każdym wyjściem na łono natury, a tym bardziej przed buszowaniem w trawie, jak para dziennikarzy, trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenia - czy to w postaci specjalnych preparatów czy ubrania. Można mieć tylko nadzieję, że Anita Werner i jej partner uniknęli ugryzienia kleszcza!

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Express Biedrzyckiej: Krzysztof Przepiórka