Anita Werner

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Werner pokazała się bez makijażu. Przekazała ważną wiadomość dla widzów

Świetny pomysł!

Anita Werner przekazała wyjątkową rzecz na aukcję WOŚP. Fani zachwyceni

2023-01-16 13:38

Anita Werner jest nie tylko uwielbianą dziennikarką, ale też oddaną pasjonatką sportu. Teraz z przyjemnością ogłosiła, że w tym roku ponownie dołącza do grona sław wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazała bardzo ważny dla siebie przedmiot. To gratka dla fanów!

Anita Werner wspiera WOŚP

Anita Werner od lat wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak inni dziennikarze z TVN i TVN24, postanowiła przekazać przedmiot, z którego dochód zostanie przekazany na walkę z sepsą, czyli tegorocznym celem zbiórek WOŚP. Dziennikarka z dumą zaprezentowała worek biegowy z maratonu  Oslo. Dla niej ma szczególne znaczenie. - Mój biegowy worek z maratonu w Oslo! Na aukcji WOŚP! 17 września 2022 roku, mając 44 lata, przebiegłam swój pierwszy w życiu maraton. To było w Oslo, w Norwegii. W worku, który wystawiam na aukcję, dostałam wtedy mój numer startowy i pakiet zawodnika. Ten bieg to była dla mnie niesamowita przygoda i niesamowity wyczyn. Każde wspomnienie o tamtym dniu, o tamtym biegu, dodaje mi skrzydeł – napisała na Instagramie. Fani są zachwyceni jej gestem, o czym świadczy prawdziwy potop czerwonych serduszek w komentarzach! W zeszłym roku z kolei Anita Werner przekazała na licytację swoje zdjęcie, które upamiętniało 20. urodziny stacji TVN.

Inne aukcje WOŚP

Nie tylko Anita Werner angażuje się w pomaganie. Wielu innych dziennikarzy stacji także złożyło oferty. Do wylicytowania jest między innymi spotkanie z dziennikarzem TVN24 Radomirem Witem, zimowa kurta z logie TVN24 dziennikarki Arlety  Zalewskiej, spotkanie w studiu TVN24 z prowadzącym program „Tak jest” Andrzejem Mrozowskim czy spotkanie z dziennikarką Joanną Kryńską. Widzowie z pewnością mają w czym wybierać!

Sonda
Wesprzesz WOŚP podczas 31. Finału?
Ruszyła budowa sceny na finał WOŚP. Plac Bankowy zamknięty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany