Astrolog powiedział Jaruzelskiej, co może spotkać Polskę

i

Autor: SE

Astrolog Piotr Piotrowski u Moniki Jaruzelskiej [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]

2022-07-06 16:08

Co może się wydarzyć w Polsce? Astrolog Piotr Piotrowski, który jest prezesem Polskiego Towarzystwa Astrologicznego, będzie gościem programu Moniki Jaruzelskiej "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" i opowiedział o tym, co jego zdaniem może czekać Polaków, na podstawie zapisu w gwiazdach. Oczywiście nieco z przymrużeniem oka.

W programie Moniki Jaruzelskiej "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" goszczą zwykle gwiazdy: celebryci, aktorzy. Jednak czasem  Monika Jaruzelska robi wyjątki i zaprasza zupełnie niezwykłe osoby. Córka generała Jaruzelskiego postanowiła zaprosić na rozmowę do swojego programu astrologa Piotra Piotrowskiego. W trakcie rozmowy pojawił się temat tego, co mogą oznaczać konkretne układy planet dla świata. Zdaniem Piotrowskiego wejście Plutona w Wodnika, będzie zmieniało pojęcie wolności i braterstwa, także w kontekście kryzysów jakie będą. np. kryzysu klimatycznego, który: - Tak samo będzie ważny dla Putina i Bidena - ocenił astrolog Piotrowski.

Astrolog powiedział Jaruzelskiej, co może spotkać Polskę

Monika Jaruzelska zapytała swojego gościa, co w takim razie może czekać Polskę. Piotr Piotrowski podał przykłady sprzed lat, które dotyczyły tzw. horoskopu kraju: - To Pluton w sprawie Polski. Jak Pluton zmienia znak, dokładnie będzie to w marcu 2023 roku, to on  dotyka czułe punkty w horoskopie naszego kraju, które już dotknął dwa razy w XX wieku, raz w 1980 roku, czyli stan wojenny, a wcześniej przed wybuchem II wojny światowej. To momenty wojny, zagrożenia, niepewności. W obliczu tego, co się dzieje za wschodnią granicą, nie chodzi o to, że będzie wojna, ale to poczucie zagrożenia. (..) To oczywiście ekstremalne sytuacje, jesteśmy bliżej faktu wybuchu wojny niż kilka miesięcy temu, ale musi tu nastąpić rodzaj przewartościowania, a my jako ludzkość musimy się zjednoczyć.

NA CAŁY NOWY ODCINEK "GWIAZDOZBIORU JARUZELSKIEJ" ZAPRASZAMY JUŻ W CZWARTEK O GODZ. 18:00 NA KANALE "SUPER EXPRESS 2" NA YOU TUBE

Kim jest Piotr Piotrowski?

Dr Piotr Piotrowski to astrolog (ur. 1972 w Bydgoszczy). W 2000 roku ukończyłem filozofię na UMK w Toruniu. W 2005 roku uzyskałem stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie filozofii na podstawie rozprawy Jung, Eliade i symbolizm kosmiczny.

Sonda
Będziesz oglądać "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej"?
„Gwiazdozbior Jaruzelskiej” z Arturem Barcisiem