Jednoznaczna opinia eksperta

Beata Szydło zaskoczyła strojem na konwencji PiS! „Zaszalała”

2023-05-13 18:02

Była premier Beata Szydło pojawiła się w sobotę 13 maja na konwencji programowej PiS w Warszawie, gdzie była jedną z osób zabierających głos. Nie tylko jej słowa przykuły uwagę, ale także strój polityk. Spytaliśmy projektanta i stylistę Daniela Jacoba Dali, co sądzi o ubiorze Beaty Szydło, a jego opinia jest jednoznaczna.

Beata Szydło zawsze stawia przede wszystkim na praktyczny i wygodny styl. Nie inaczej było podczas konwencji programowej PiS, gdzie była premier wystąpiła w damskim garniturze i żółtej bluzce. Jak się prezentowała? Zapytaliśmy o to eksperta od spraw mody.

- Beata Szydło zaszalała na konwencji i założyła bluzkę w wiosenny żółty kolor, ale nie było jej jedynym modowym szaleństwem – ocenił dla nas Daniel Jacob Dali. Projektant zwrócił też szczególną uwagę na buty polityk, która zrezygnowała z szykownych szpilek na rzecz bardziej wygodnego obuwia.

- Do granatowej marynarki i spodni dobrała bardzo ciekawe obuwie. Nie dość ze sam odcień pastelowy to jeden z modniejszych kolorów tego sezonu, to w dodatku obuwie Beaty Szydło było wykończone złotym obiciem i miało bardzo ciekawy akcent w kształcie dużego przeplatanego łańcucha. Oczywiście nie mogło również zabraknąć broszki – podkreślił stylista.

Jak widać strój na tę wyjątkową okazję był wyjątkowo dobrze przemyślany! To też podpowiedź dla wszystkich pań, że można wyglądać elegancko w innym stroju niż sukienka i szpilki.

- Całość absolutnie można ocenić na piątkę z dużym plusem – podsumował Daniel Jacob Dali.

QUIZ o Beacie Szydło. Pójdzie Ci jak z płatka!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od czegoś prostego. Czy Beata Szydło była premierem?
Express Biedrzyckiej - Piotr ZGORZELSKI

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki