Krzysztof Bosak

i

Autor: Instagram Krzysztof Bosak

ZDJĘCIE

Bosak wyśmiewany za zdjęcie z żoną i synkiem. Poszło o szalik

2022-12-27 10:12

Krzysztof Bosak (40 l.) postanowił złożyć życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia za pośrednictwem Twittera. Z pewnością poseł Konfederacji nie spodziewał się, że jego zdjęcie z żoną i synkiem wywoła taką falę komentarzy. Wszystko za sprawą szalika, w który owinięty był jego synek, Daniel.

Krzysztof Bosak od blisko dwóch lat jest mężem Kariny Walinowicz, prawniczki i koordynatorki Centrum Wolności Religijnej Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Małżonkowie mają dwóch synów: Artura Maksymiliana (2 l.) i Daniela Ksawerego (6 m.). Były kandydat na prezydenta umieścił zdjęcie z Szczecina, na którym jego żona trzyma młodszego z synów na rękach. Chłopczyk owinięty jest w tęczowy szal! - Kochani, w te Święta Bożego Narodzenia razem z moją żoną Kariną oraz synami Danielem (na zdjęciu) i Arturem życzymy Wam radości, pokoju ducha, wszystkich potrzebnych łask od nowonarodzonego Jezusa i życzliwości ze strony ludzi, którzy Was otaczają. Pozdrawiamy ze Szczecina! - napisał Bosak na Twiterze.

Krzysztof Bosak z synkiem na zakupach. Wiemy, co wybrał. Rarytasy? [ZDJĘCIA]

Z pewnością poseł Konfederacji nie spodziewał się, że internauci zaczną wyśmiewać go za kolor szalika w barwach LGBT:

- Bardzo ładny szal, taki tęczowy ?

- Nie no skandal, tęczowy kocyk i prawicowiec ? jeszcze Kowalskiego komentarz by się przydał

- Koc LGBTQWERTY+!

- Ale żeby owijać dziecko od najmłodszych lat symbolem sodomitów... Panie Bosak, i pana kupili?

Sonda
Jak oceniasz działalność polityczną Krzysztofa Bosaka?
Listen to "Robią z nas IDIOTÓW, taka sytuacja nie może się obronić - ppłk Przepiórka o granatniku komendanta. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają