Jan Ardanowski

i

Autor: Artur Hojny / Super Express

ALE ZABAWA

Były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski w towarzystwie kobiet. Co tam się działo?

2022-07-25 18:16

Jan Krzysztof Ardanowski nie próżnuje. Były minister rolnictwa wakacyjny okres postanowił przeznaczyć na spotkania z wyborcami. Doradca prezydenta Andrzeja Dudy zamieścił w sieci zdjęcia w towarzystwie mieszkańców Polski. W zdecydowanej większości bohaterkami fotografii są kobiety.

Jan Krzysztof Ardanowski postanowił zamieścić na Facebooku relację foto z podróży po Polsce. Były minister rolnictwa na większości zdjęć bryluje w towarzystwie kobiet i przepysznych frykasów, których najpewniej kosztował w zacnym gronie wyborców. 

"Popołudnie spędzone z Kołami Gospodyń Wiejskich z Powiatu Włocławskiego. Znam wiele z nich także z innych spotkań, wszak to mój okręg wyborczy i mieszkańcami wsi i miasteczek kujawskich spotykałem się dziesiątki razy. Moje obecności na takich spotkaniach, jak te, w Gminie Boniewo, są wyrazem mojej wdzięczności dla polskich kobiet mieszkających na wsi, które tak aktywnie i skutecznie działają na rzecz rozwoju, wykorzystując możliwości, jakie daje ustawa o KGW. Była jedną z pierwszych, którymi zajmowałem się w 2018 roku po objęciu funkcji ministra rolnictwa. Dlatego też moja radość jest tak wielka, ponieważ rozwój Kół Gospodyń Wiejskich przerósł wszelkie oczekiwania. Dziękuję wielu osobom, podchodzącym do mnie z dobrym słowem i oceną moich działań na rzecz Polski i polskiej wsi. Dziękuję paniom, że pozwoliły mi zrobić ze sobą zdjęcia, bo nawet ktoś mało urodziwy (mam lustro) przy ładnych też lepiej wygląda…" - napisał Ardanowski na Facebooku z lekkim dystansem odnosząc się w ostatniej części do swojej wizualności. 

Były Minister Rolnictwa: Rolnicy będą mogli produkować bimber na własny użytek. Pomysł Ardanowskiego na walkę z alkoholizmem

Andrzej Duda podpisał ustawę na pokładzie ORP Gen. Kościuszko w Gdyni
Sonda
Jak oceniasz sytuację polityczną w Polsce?