Donald Tusk z choinką

i

Autor: PAPARA26 Donald Tusk z choinką

Lider Koalicji Obywatelskiej przyłapany

Donald Tusk siłował się z choinką na ulicy. Wywijał drzewkiem na oczach córki i wnuczki [ZDJĘCIA]

2022-12-17 15:55

Donald Tusk (65 l.) został przyłapany podczas wyjątkowo świątecznej aktywności! Były szef Rady Europejskiej został bowiem uchwycony przez obiektyw naszego fotoreportera, gdy siłował się na ulicy przed mieszkaniem ze świątecznym drzewkiem. Wyczyny lidera KO obserwowała jego córka Kasia Tusk (35 l.) wraz z dzieckiem.

Ostatnio najczęściej można było go zobaczyć podczas spotkań z wyborcami lub na konferencjach prasowych. Donald Tusk nie zapomina jednak o prozie życia codziennego. Kto w końcu wtaszczy choinkę do domu, jeśli nie głowa rodziny? Były premier nie boi się ubrudzić sobie rąk i zmierzyć z siłami natury i klimatem świat!

Donald Tusk wywijał choinką na ulicy. Wyciągnął ją z bagażnika i się zaczęło

Czujny obiektyw naszego fotoreportera wyłapał moment, gdy Donald Tusk podjechał autem pod rodzinne mieszkanie w Sopocie. Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak polityk Koalicji Obywatelskiej najpierw wyciąga świąteczne drzewko z bagażnika samochodu, by potem taszczyć je przez ulicę do mieszkania.

Co ciekawe, Tusk wcale nie wybrał skromnego okazu. Jak wypatrzył nasz fotoreporter, były szef Rady Europejskiej zaopatrzył się w większy egzemplarz. Na zdjęciach dokładnie widać, że nieodzowny zielony element świąt ma ponad 2 metry wysokości.

Wielkość drzewka nie sprawiła jednak problemu doświadczonemu politykowi. Donald Tusk bez problemów wywijał drzewkiem według własnej woli i pewnie niósł je do mieszkania. Swoistego rodzaju sprawdzian z codzienności swojego słynnego ojca oglądała nie mniej sławna w internecie blogerka Kasia Tusk.

Kasia Tusk obserwowała zmagania ojca z choinką. Dziadek Donald spisał się na medal!

Znana córka polityka wyszła nagle z samochodu, którym Donald Tusk wiózł choinkę. Pociecha byłego premiera nie była jednak sama. Towarzyszyła jej maleńka córeczka urodzona w 2021 roku. Bez wątpienia blogerka może być dumna z ojca, a maleństwo z dziadka, który własnymi rękami zadbał o świąteczny klimat, taszcząc niemałe drzewko do mieszkania.

Poniżej galeria, w której zobaczycie, jak Donald Tusk siłował się z choinką

Sonda
W tym roku kupisz sztuczną czy żywą choinkę?
Politycy od Kuchni - Mateusz Morawiecki

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki