Hanna Gill-Piątek

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

Mocne wyznanie

Hanna Gill-Piątek szczerze o swoich związkach! "Miałam chłopaków i dziewczyny"

2023-03-02 4:00

O Hannie Gill-Piątek (49 l.) dużo się teraz mówi w kontekście zawirowań w jej politycznym życiu. Do Sejmu dostała się z list SLD, potem odeszła z Lewicy do partii Szymona Hołowni, a niedawno porzuciła projekt Polska 2050 i została posłanką niezależną. W życiu prywatnym też jest niezależna i potrafi być zmienna w uczuciach. - Jestem biseksualna - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Hanna Gill-Piątek postanowiła w szczerzej rozmowie z nami opowiedzieć o swoich związkach. Jak się okazuje, interesują ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. - Od wczesnych lat chłopcy podobali mi się tak samo jak dziewczyny. Nie było tu wielkiej różnicy. A później to już poszło - wyznaje Hanna Gill-Piątek. - To dla mnie naturalny proces - dodaje. Na pytanie, czy spotkała się z tego powodu z wrogością w swoim otoczeniu, mówi: - Nie żyłam w środowisku, które by to piętnowało. Nie było też takiej "jazdy" po środowiskach LGBT jak dziś - dodaje.

Kiedy odkryła, że obie płcie są dla niej atrakcyjne? - Miałam 16-17 lat, kiedy to poczułam - wspomina posłanka. - Z pierwszym chłopakiem byłam trzy lata, z drugim sześć. Z mężczyznami miałam długie związki, z kobietami bywało różnie. Wobec koleżanek zdarzały się fascynacje romantyczne i to dosyć często – mówi posłanka.

Polityk uważa, że nikogo nie powinno się oceniać przez pryzmat jego seksualności, orientacji czy tego, z kim jest w związku. - Nikt nie powinien mieć z tym problemów, że ktoś ma taką, a nie inną orientację seksualną - mówi Hanna Gill-Piątek. Teraz ma partnera, z którym jest szczęśliwa. -  Kochamy się. Dzielimy zainteresowania, także polityczne, ale to nie jest polityk - zastrzega.

Sonda
Lubisz Hannę Gill-Piątek?
Politycy od Kuchni - Hanna Gill-Piątek

Ponad POŁOWA Polek ma problemy w życiu seksualnym.

Skąd się najczęściej biorą? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają