Magdalena Ogórek

i

Autor: AKPA Magdalena Ogórek

Ile waży Magdalena Ogórek? Jest maleńka, jej wskaźnik BMI poraża!

2022-07-05 6:00

Magdalena Ogórek w telewizji zawsze prezentuje się nienagannie. Uwagę widzów często zwraca jej szczupła sylwetka, która podkreśla dopasowanymi sukienkami. Część z nich na pewno zadaje sobie pytanie, ile waży dziennikarka. W końcu sama odpowiedziała na to pytanie!

Magdalena Ogórek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko promuje swoje rozmowy z politykami na antenie TVP Info, ale też czasem zdradza co nieco ze swojego życia prywatnego. Zdobyła rzesze fanów, którzy doceniają nie tylko jej intelekt, ale i urodę. Trzeba przyznać, że Magdalena Ogórek lubi chwalić się swoją wyjątkowo szczupłą sylwetką, zakładając obcisłe sukienki, a nogi podkreśla butami na wysokim obcasie. Czasem daje się jednak znaleźć krytyczne komentarze, w których internauci narzekają, ze jest za chuda. Ile właściwie waży Magdalena Ogórek? Dziennikarka postanowiła rozwiać wątpliwości i w końcu odpowiedziała na to pytanie na swoim profilu na Instagramie.

 W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK PRZEZ LATA ZMIENIŁA SIĘ MAGDALENA OGÓREK:

- To pytanie wraca bardzo często, zatem zbiorczo: zanim urodziłam Córkę, ważyłam około 50 kg. Gdy jechałam na porodówkę: 58 kg. Po trzyletnim karmieniu piersią waga zatrzymała mi się na 48 kg i ani drgnie – napisała.

Sprawdź: Smutne wyznanie Magdaleny Ogórek. Nie stać jej na wymarzone studia córki

Warto zaznaczyć, że Magdalena Ogórek zweryfikowała także informację na temat swojego wzrostu. Choć w sieci widnieje 165 cm, dziennikarka, jak sama mówi, ma 170 cm wzorstu. Przy tej wadze jest naprawdę maleńka! Jej BMI (współczynnik powstały przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach) to 16,61, czyli „niedowaga”, choć jak napisała, nigdy nie stosowała żadnych diet ani ćwiczeń. Sama zainteresowana jednak dobrze czuje się w swoim ciele i wydaje się, że nie ma problemów ze zdrowiem, a to jest najważniejsze.

Magdalena Ogórek zwróciła się także z apelem do wszystkich, którzy nieprzychylnie komentują jej wagę i wygląd. – Przy okazji: pomyślcie o osobach, które po prostu nie umieją przytyć, zanim napiszecie komentarz w internecie. Możecie dotknąć kogoś, kto nie ma odporności psychicznej – napisała.

Sonda
Oglądasz programy prowadzone przez Magdalenę Ogórek?
Ryszard Schnepf ostro: Nasza dyplomacja jest mało sprawna [Expressu Biedrzyckiej]