Aleksandra Kwaśniewska znak zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Mąż ma powody do zadowolenia

Jaka naprawdę jest Ola Kwaśniewska? Znak zodiaku wszystko ujawnia

2022-09-25 4:37

Ola Kwaśniewska bez wątpienia cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków, jednak mimo to pozostaje bardzo tajemniczą osobą. Niewiele zdradza na temat swojego życia prywatnego, a fani mogą się tylko domyślać, jaka jest prywatnie. Informacji może za to dostarczyć jej znak zodiaku!

Aleksandra Kwaśniewska przyszła na świat 16 lutego, co oznacza, że jest zodiakalnym Wodnikiem. To oznacza, że jej najważniejszą cechą jest towarzyskość. O tym chyba nikogo nie trzeba przekonywać! Wystarczy spojrzeć na jej karierę zawodową: wybrała dla siebie zawód dziennikarki, który w końcu zakłada wiele kontaktów z ludźmi. Ma też niesamowitą lekkość przed kamerą i bardzo angażuje się w rozmowy z gośćmi „Miasta Kobiet”, które współprowadzi. Ponadto zodiakalne Wodniki mają skłonności do analizowania rzeczywistości wokół siebie oraz krytycznego spojrzenia na wiele rzeczy. To oznacza, że będzie dążyć do perfekcjonizmu w każdej dziedzinie życia.

Towarzyskość nie oznacza jednak, że Wodniki są nieporadne. Wręcz przeciwnie! To bardzo niezależne znaki zodiaku, które wolą same pomagać niż korzystać z pomocy. Lubią się angażować w wiele projektów, będą chciały przejmować dowodzenie i dopilnować wszystkiego osobiście. Mimo to jednak zawsze pamiętają o uprzejmości, bowiem nie chcą nikomu sprawić przykrości swoim zachowaniem.

Choć Wodniki uwielbiają przebywać wśród ludzi i łatwo nawiązują znajomości, nie jest łatwo zdobyć ich zaufanie, przez co mogą mieć trudności ze znalezieniem partnera życiowego. Kiedy jednak znajdą właściwa osobę, stworzą z nią długotrwały związek wsparty na silnych podstawach, ponadto będą wierne i lojalne. Kuba Badach to prawdziwy szczęściarz! To zresztą widać. W końcu Ola Kwaśniewska, mimo natłoku zajęć i zmęczenia, była obecna na koncertach męża podczas festiwalu na zamku w Mosznie.

Nasi Partnerzy polecają