Agata Duda znak zodiaku

i

Autor: Shutterstock; Akpa Agata Duda znak zodiaku

PIERWSZA DAMA

Jaką żoną jest Agata Duda? Jej znak zodiaku mówi wszystko, prezydent to szczęściarz!

2022-07-23 5:10

Pierwsza dama Agata Duda choć udziela się w życiu publicznym, pozostaje osobą niezwykle tajemniczą. Mało wiadomo o tym, jaka jest prywatnie, a wiele osób na pewno się zastanawia, jaką jest żoną? To może podpowiedzieć jej znak zodiaku!

Agata Duda urodziła się 2 kwietnia więc jest zodiakalnym Baranem. Kobiety urodzone pod tym znakiem są skryte, tajemnicze i sprawiają wrażenie surowych czy nawet chłodnych. To także bardzo wymagające osoby, o czym prezydent Andrzej Duda mógł się przekonać na własnej skórze! Choć pierwsza dama od razu wpadła mu w oko, była raczej zdystansowana. Sporo czasu musiało minąć, zanim w końcu odwzajemniła uczucia przyszłego męża. Ponadto kobiety spod znaku Barana nie lubią się obnosić ze swoimi uczuciami.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ JAK AGATA DUDA ZMIENIŁA SIĘ OD CHWILI, GDY ZOSTAŁA PIERWSZĄ DAMĄ - TOTALNA METAMORFOZA!

Agata Duda przesyła całusa prezydentowi

Jaka jest w związku Agata Duda? Znak zodiaku wszystko ujawnia

Agata Duda jako zodiakalny Baran lubi być rozpieszczana. Andrzej Duda powinien ją zaskakiwać jak najczęściej, a jego żona będzie zadowolona! Ponadto takie osoby kochają też luksus i wygodę, można zatem powiedzieć, że pierwsza dama jest w swoim żywiole. Choć Barany z pozoru wydają się ciche i wycofane, potrafią zawzięcie walczyć o swoje, a jeśli trzeba mogą się nawet okropnie pokłócić ze swoją drugą połówką, jednak złość zazwyczaj szybko przechodzi.

Sprawdź: Agata Duda przeszła totalną metamorfozę! Jest zupełnie nie do poznania. MAMY DOWODY

To jednak przydatne cecha, gdy Baran i jego partner mają ten sam cel - to świetnie scementuje ich związek, a dzięki wytrwałości tego znaku zodiaku sukces jest niemal gwarantowany. Mogliśmy to zobaczyć na przykład podczas wyborów prezydenckich, gdy Agata Duda wspierała swojego męża.

Andrzej Duda może się także uważać za szczęśliwca – zodiakalne Barany, a zwłaszcza kobiety, uchodzą za świetne kochanki. Są także bardzo namiętne, troskliwe i oddane. Lubią także dbać o swój wygląd, co Agata Duda pokazuje każdego dnia! Taka partnerka to marzenie niejednego mężczyzny.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Nasi Partnerzy polecają