Jakimowicz o Wałęsie

i

Autor: AKPA, facebook.com Jakimowicz o Wałęsie

Internauci się wściekli

Jakimowicz przekroczył kolejną granicę? Poszło o Lecha Wałęsę [ZDJĘCIE]

2022-09-02 9:59

Były aktor i prezenter telewizyjny Jarosław Jakimowicz nie od dziś lubi robić wokół siebie zamieszanie. Niedawno głośno było o jego starciu z aktorem Pawłem Delągiem. Tym razem Jakimowicz zadrwił z byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsy. Internauci się wściekli.

Postać Jarosława Jakimowicza nie od dziś wzbudza spore kontrowersje. Były aktor nie przebiera w słowach i regularnie uderza w znane postacie. Oberwało się już m.in. Maciejowi Dowborowi, Cezarowi Żakowi i Pawłowi Delągowi. Teraz prezenter TVP za cel obrał sobie legendę “Solidarności” - byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsę. 

Lech Wałęsa ma problemy ze zdrowiem. Kurował się w sanatorium

Ostatnio Lech Wałęsa boryka się z problemami ze zdrowiem. W sierpniu były prezydent trafił nawet do szpitala. Z powodu złego stanu zdrowia polityka zabrakło po raz pierwszy podczas uroczystości z okazji rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. 

- Zrobiłem wszystko, na ile miałem sił i mądrości, dla Polski. A teraz zmęczony, schorowany, postanowiłem zająć się tylko sobą. Podpisanie Porozumień Sierpniowych znaczy dla mnie dużo, ale traktuje to wydarzenie jako historię - mówił Wałęsa w rozmowie z TVN. 

Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa: Unię Europejską trzeba zmienić albo powołać nową

Pod koniec sierpnia były prezydent dochodził do zdrowia w sanatorium. Swój pobyt w uzdrowisku Wałęsa na bieżąco relacjonował w mediach społecznościowych. Na Facebooku polityka pojawiło się sporo zdjęć z zabiegów. Jedna z fotografii szczególnie przykuła uwagę Jakimowicza.

ZOBACZ TAKŻE: Poznaliśmy kulisy choroby Lecha Wałęsy! Wiemy, z jakiej przyczyny trafił do szpitala

Jakimowicz próbował zakpić z Wałęsy. Internauci dali mu popalić

Prezenter postanowił sparodiować 78-letniego polityka i wrzucił do sieci nietypowe zdjęcie. Fotkę opublikował na Instagramie i opatrzył ją podpisem “W drodze na księżyc”. “Zostawię Otułe tam i wracam” - napisał Jakimowicz

Zachowanie byłego aktora nie spodobało się internautom. Użytkownicy zaczęli ostro krytykować Jakimowicza, zamieszczając pod postem kąśliwe komentarze. 

“Co to za palant z lewej strony? Nie znam, ale wzrok tęskni za rozumem”, “Niestety, w tym wypadku nawet wysłanie SMS o treści, >> pomagam<< nic nie da”, “Nie ma wystarczających słów w języku polskim, żeby określić tę głupotę”, “Jestem jak najbardziej za. On już dawno odleciał, tylko o tym nie wie” - komentowali oburzeni internauci. 

ZOBACZ TAKŻE: Anna Popek i Jarosław Jakimowicz zaliczyli wpadkę na wizji. Chodzi o Nobla

Sonda
Jarek Jakimowicz powinien zniknąć z mediów?
Nasi Partnerzy polecają