Ulala!

Senator Jan Maria Jackowski zrzucił ubrania i błysnął ciałem! Jest wyrzeźbiony niczym Adonis [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-06-28 5:00

Jeśli Jan Maria Jackowski (65 l.) pojawia się w samych kąpielówkach na plaży, to pewne, że mamy już lato! Naga klata polityka robi naprawdę duże wrażenie. Nie dość, że doskonale zbudowana, to już "strzaskana"na heban! To się nazywa być w formie!

Wakacje ledwie ruszyły, a nad Bałtykiem już tłumy plażowiczów. Wśród nich wypatrzyliśmy senatora Jana Marię Jackowskiego. Polityk korzystał z pięknej słonecznej pogody nad polskim morzem, w okolicach popularnych Dębek.

To się nazywa być w formie!

To już tradycja, że senator wybiera na wypoczynek piaszczyste bałtyckie plaże, zamiast dalekich zagranicznych wojaży. Jan Maria Jackowski wygrzewał się na leżaczku w samych kąpielówkach, a widać, że uwielbia kąpiele słoneczne, bo opaleniznę miał jak heban. A jaka kondycja! Tylko pozazdrościć! Takie szczupłe, świetnie wyrzeźbione ciało to powód do dumy. No, no, jest się czym chwalić! I ani śladu typowego piwnego brzuszka. Wręcz przeciwnie, senator imponuje sześciopakiem! Nie od dziś wiadomo, że polityk bardzo dba o kondycję. - Biegam codziennie, w czasie urlopu dłuższe dystanse, często jeżdżę też na rowerze i pływam - zwierzał się nam senator w jednym z wywiadów. No i efekty są imponujące! 

Express Biedrzyckiej - Jan Maria JACKOWSKI
Sonda
Wybierasz wakacje nad morzem czy w górach?
Listen on Spreaker.