Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Jarosław Kaczyński

ALE CZAD!

Jarosław Kaczyński jakiego dawno nie widzieliście! Prezes PiS w okularach

2022-10-12 9:56

Jarosław Kaczyński od wielu tygodni jest bardzo zajęty. Wszystko przez to, że w czerwcu ogłosił wielką mobilizację swoich ludzi i dając dobry przykład, ruszył w Polskę. Prezes PiS znajduje jednak czas, by rozmawiać z działaczami z regionów. Ostatnio spotkał się pełnomocnikiem PiS na Gdańsk i Sopot. Do sieci trafiło zdjęcie ze spotkania. Widać na nim Kaczyńskiego w okularach.

Kaczyński w okularach. Wygląda bardzo modnie

Jarosław Kaczyński ma kalendarz wypełniony po brzegi. Niemal każdy weekend spędza w trasie, bo odwiedza różne miejsca w Polsce, by spotkać się z wyborcami. Do tego ma szereg innych spotkań, jak choćby te z działaczami. Jeden z ludzi PiS pochwalił się spotkaniem z prezesem partii i tym, że dostał od Jarosława Kaczyńskiego specjalną dedykację, którą prezes wpisał mu do książki "Polska naszych marzeń". Kaczyński umieścił taki wpis w książce: "Panu Tomaszowi Rakowskiemu z życzeniami wielu sukcesów w naszej wspólnej pracy dla Polski". Rakowski pokazał na Twitterze nie tylko zdjęcie dedykacji, ale też wspólną fotkę z Kaczyńskim, którą podpisał: - Spotkanie z Szefem bardzo udane ? Długa rozmowa o okręgu Gdańsk/Sopot i o całym Pomorzu. Będzie się działo ? Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy - napisał działacz. To jednak, co szczególnie zwraca uwagę na zdjęciu to okulary prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Nieczęsto można zobaczyć Jarosława Kaczyńskiego w takim wydaniu. Czasem szef PiS korzysta z okularów, a trzeba przyznać, że wygląda w nich bardzo dobrze. Prezes ma modne oprawki, w kolorze brązu, cieniowane, co daje szalenie modny efekt. 

Arłukowicz: "Mam dla Jarosława Kaczyńskiego komunikat: Czas politycznych hulanek PiS dobiegł końca" [Express Biedrzyckiej]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają