Hit!

Jarosław Kaczyński z dzidziusiem na rękach, ależ on go tuli

2023-07-08 19:22

Jarosław Kaczyński uczestniczył w sobotę 8 lipca w pikniku rodzinnym w Pułtusku. To początek dalszych spotkań liderów PiS z Polakami. Po oficjalnym wystąpieniu, prezes PiS wspólnie z premierem Mateuszem Morawieckim rozmawiali z mieszkańcami i pozowali do wspólnych zdjęć. Jedno zdjęcie jest hitem. Takiego Kaczyńskiego jeszcze widzieliśmy.

Rodzinny piknik w Pułtusku - Kaczyński tuli dzidziusia

Piknik rodzinny w Pułtusku to początek kolejnego objazdu Polski przez polityków PiS. W ramach akcji czołowi politycy Zjednoczonej Prawicy będą w kolejne weekendy uczestniczyć w różnego rodzaju festynach, piknikach i wydarzeniach w całej Polsce. W sobotnim wydarzeniu w Pułtusku wziął udział prezes partii Jarosław Kaczyński, który powiedział - Podczas rozmów z Polakami powstało wiele planów, które przedstawiliśmy w poprzednich kampaniach wyborczych i zrealizowaliśmy te zapowiedzi; teraz przed nami jeszcze bardzo wiele do zrobienia.

Po oficjalnym przemówieniu Kaczyński razem z innymi liderami PiS rozmawiał z mieszkańcami Pułtuska, którzy licznie przybyli na piknik. W pewnym momencie doszło do niecodziennej sytuacji. Obok prezesa pojawiła się młoda mama z dzidziusiem na ręku i podała dziecko prezesowi. Kaczyński chętnie wziął je w ramiona i mocno  przytulił. Dzidziuś by wyraźnieł zadowolony i bystro spoglądał na uśmiechniętego Kaczyńskiego. Takiego prezesa jeszcze nie widzieliśmy.

 W sieci pojawiły się już pierwsze komentarze . Oskar Szafarowicz , jeden z młodych i najbardziej aktywnych aktywistów PiS napisał na Twitterze - „ Dzieci rozpoznają dobrych ludzi".

Sonda
Podobają ci się wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego?
Express Biedrzyckiej - Jakub MAJMUREK, Eliza OLCZYK RUNDA 3