Kasia Tusk

i

Autor: AKPA

Intrygujący szczegół

Kasia Tusk pokazała zdjęcie letniego stołu. Idealny pomysł na wakacyjne wieczory

2022-07-25 15:07

Kasia Tusk uwielbia dzielić się swoimi pomysłami na stroje, ale też przepisami i sposobami na dekorowanie wnętrz. Tym razem chciała pokazać swój pomysł na letni podwieczorek czy też spotkanie z przyjaciółmi. Jak wam się podoba nowe zdjęcie Kasi Tusk?

Kasia Tusk słynie ze swojego wspaniałego gustu. Zawsze stawia na eleganckie i proste rozwiązania. Zarówno przy układaniu stylizacji, jak i dekorowaniu wnętrz jej główna zasada to minimalizm. Jest także wierna klasyce, którą często się inspiruje. W połączeniu z jej pasją do fotografowania powstają piękne zdjęcia, które często umieszcza na swoim profilu na Instagramie. Tym razem Kasia Tuska pokazała, jak świętowała piątkowy początek weekendu. Na zewnątrz w otoczeniu pnącego się bluszczu umieściła nakryty białym, lnianym obrusem stół, na którym podała jagodziankę z patelni i lody. Goście mogli także liczyć na kieliszek z przejrzystym napojem. Każdy dostał też talerz w kremowym kolorze i złota obwódką. Całość wygląda skromnie, ale też niezwykle elegancko. Fanki od razu zwróciły uwagę na jeden szczegół. Do gustu bardzo przypadły im kieliszki. Jedna z nich zauważyła, że są wyjątkowo czyste i błyszczące.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK OSZCZĘDZA KASIA TUSK

- Kasia, a myjesz je w zmywarce i nie mają osadu? Bo ja to nie ważne, czy nabłyszczasz czy sól itd., to zawsze biały nalot powstaje – spytała internautka.

Sprawdź: W związku Biedronia i Śmiszka obowiązują trzy zasady. Nie każdy by je zaakceptował

Kasia Tuska postanowiła odpowiedzieć, że myje swoje kliszki w zmywarce i jej zdaniem wyglądają „ok”. Jak widać, córka Donalda Tuska to świetna gospodyni, która dba o najmniejszy szczegół! Każde naczynie na stole musi wyglądać perfekcyjnie. Warto brać z niej przykład!

Sonda
Inspirujesz się Kasią Tusk?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki