Kasia Tusk

i

Autor: Niemiec/AKPA Kasia Tusk

ZADAŁA SZYKU NA ŚNIEGU

Kasia Tusk szaleje w Dolomitach. Tarza się w śniegu jak dziecko!

2023-01-10 12:02

Kasia Tusk korzysta z zimy i wybrała się wraz z rodziną w Dolomity. Tam córka Donalda Tuska oddała się zimowym szaleństwom. Piła pyszną kawkę, tarzała się w śniegu i podziwiała krajobrazy. To wszystko robiła modnie wystylizowana.

Kasia Tusk na wczasach. Ruszyła w góry 

Kasia Tusk zabrała się z bliskimi, czyli mężem i córeczkami w góry. Postawiła jednak nie na polskie krajobrazy, a na włoskie. Pojechała w Dolomity. Warto przy okazji wspomnieć, że jej tata Donald Tusk, gdy był premierem, także lubił tam wypoczywać. Kasia przyznała, że wyjazd w jej ukochane Alpy to pierwsza taka podróż od kilku lat: -  Pierwszy raz od trzech lat wróciłam do Val di Fiemme. Tyle się w tym czasie wydarzyło, że gdy w końcu minęliśmy przełęcz brenerską miałam wrażenie, jakby wcześniej przyjeżdżała tu zupełnie inna dziewczyna, a ja jestem jej jakimś odpowiednikiem z innego wymiaru…- napisała na blogu, opisując wyjazd.

Trzeba przyznać, że na górskie szaleństwa Kasia Tusk wybrała się modnie ubrana. W końcu, jak na blogerkę modową przystało, córka byłego premiera wie, co jest na topie. Miała na sobie wełnianą czapkę za kilkaset złotych, skórzane rękawiczki i ciepłą białą kurteczkę. Tak ubrana mogła oddać się zimowej zabawie w pełni. Niczym dziecko padła na śnieg i zrobiła "orła". Widać, że zimowy wyjazd bardzo jej służy. Nie zapominała też o chwili wytchnienia przy pysznej kawie. Cóż, Kasi Tusk można tylko pozazdrościć. 

SPRAWDŹ: Zadali Tuskowi sześć pytań. Jedna z odpowiedzi zaszokuje Kasię Tusk! Tak nie powinien robić ojciec

Sonda
Kasia Tusk zadała szyku?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Nasi Partnerzy polecają