Kolenda-Zaleska, Rostowski

i

Autor: AKPA, Tomasz Radzik/Super Express Kolenda-Zaleska, Rostowski

Awantura!

Katarzyna Kolenda-Zaleska ostro zrugana przez ministra z PO! Cały TVN będzie w szoku

2023-02-10 14:05

Niezła draka. Katarzyna Kolenda-Zaleska raczej nie słynie z sympatii do PiS i obecnego rządu. Dziennikarkę TVN ostatnio mocno zażenował słynny już występ Janusza Kowalskiego, który podczas przemówienia zachęcał do oklasków do cześć Przemysława Czarnka. Niespodziewanie jednak Katarzyna Kolenda-Zaleska została za to ostro zrugana przez... Jacka Rostowskiego, byłego wicepremiera i ministra finansów z PO. Cały TVN będzie w szoku, gdy zobaczy reprymendę polityka.

Katrzyna Kolenda-Zaleska zrugana przez Jacka Rostowskiego

Katarzyna Kolenda-Zaleska czegoś takiego zapewne się nie spodziewała. Dziennikarka TVN wyraziła swoją krytyczną opinię na temat sejmowego występu znanego z nieszablonowych zachowań Janusza Kowalskiego z Solidarnej Polski. - Jakie to przerażająco smutne. Co zrobili z Sejmu - tak podsumowała "popis" wiceministra rolnictwa Katarzyna Kolenda-Zaleska. Wydawało się, że po wygłoszeniu takiej opinii rzucą się na nią zwolennicy i politycy związani z obozem władzy. Gwiazda TVN została jednak potężnie zrugana przez Jacka Rostowskiego, czyli jednego z najważniejszych polityków w rządzie PO-PSL. - Trochę samokrytyki względem współodpowiedzialności środowiska dziennikarskiego za rządy PiS by się przydało, Pani Redaktor. Myśleliście że demokracja i praworządność są dane na zawsze, nie myśląc, że należy je bronić każdego dnia - wypalił były wicepremier i minister finansów. 

Jacek Rostowski zaatakowany na Twitterze

Odpowiedzi Katarzyny Kolendy-Zaleskiej na Twitterze nie znaleźliśmy. Głos zabrali za to internauci. - Dokładnie! Mówiłem o tym dramacie już przed 2015. Im się wydawało, że może być tylko lepiej - stwierdził jeden z nich. Część użytkowników Twittera zaatakowała za to Jacka Rostowskiego. - Trochę pracy k**wa w tej opozycji, Panie Ministrze. Bo to dzięki wam niestety mamy druga kadencję, a i trzecia na horyzoncie - stwierdził dosadnie internauta. - Problemem jest tu raczej potwornie nieudolna opozycja... - ocenił kolejny.

W naszej galerii zobaczysz zdjecia niesamowitych nóg Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

Sonda
Czy TVN jest obiektywną stacją?
Politycy od Kuchni - Joanna Senyszyn
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany