Katarzyna Kolenda Zaleska

i

Autor: PIOTR KOWALCZYK/ SUPER EXPRESS Katarzyna Kolenda Zaleska

Wszystko poszło na żywo

Katarzyna Kolenda-Zaleska załamała się na wizji! Dobiły ja słowa posła

2022-09-07 7:18

Katarzyna Kolenda-Zaleska może pochwalić wieloma latami doświadczenia w pracy przed kamerami i mnóstwem rozmów z politykami wszystkich frakcji. Dziennikarkę trudno zaskoczyć, jednak jednemu z polityków koła Polskie Sprawy to się udało! Co powiedział?

Katarzyna Kolenda-Zaleska jest związana ze stacją TVN już od 2003 roku. W swojej pracy zajmowała się głównie tematami politycznymi, najpierw rozmawiając z politykami na sejmowych korytarzach, a potem w studiu. To z pewnością jedna z najbardziej doświadczonych dziennikarek w stacji, którą nie łatwo zaskoczyć. A jednak udało się to posłowi Zbigniewowi Girzyńskiemu z koła Polskie Sprawy, wspierającego PiS. Wraz z Cezarym Tomczykiem z PO byli gośćmi „Faktów po Faktach”, gdzie rozmawiali z Katarzyną Kolendą-Zaleską o wysokich cenach węgla i jego dostępności.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYCIE KATARZYNĘ KOLENDĘ-ZALESKĄ, JAKIEJ NIE ZNACIE Z TV

-  Co pan powie ludziom, którzy stoją pod kopalnią Janina i czekają po 500 godzin i nie wiadomo, kiedy węgiel będzie, czy będą musieli stać po kilka razy? Co pan im powie? – zapytała Zbigniewa Girzyckiego dziennikarka.

- Już mówię, pani redaktor. Powiem im, że jeżeli nadal będą głosowali na PO albo na PiS, to będą mieli te problemy, bo te dwie partie prowadząc plemienną wojnę… - odpowiedział poseł.

Sprawdź: Katarzyna Kolenda-Zaleska BEZ MAKIJAŻU! Za Chiny nie uwierzysz, że ma 58 lat [Zdjęcia bez cenzury]

Po tych słowach Katarzyna Kolenda-Zaleska nie wytrzymała i po prostu się załamała. Złapała się za głowę i opuściła ją aż na biurko. Widać, że słowa Zbigniewa Girzyckiego dobiły prowadzącą, która starała się przerwać mu tę wypowiedź. Na pewno nie chodziło jej o taką odpowiedź…

Express Biedrzyckiej: Paweł Kowal
Sonda
Oglądasz TVN24?