Monika Olejnik szczerze o swoim związku

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

O nie!

Koszmar Moniki Olejnik! Tego się nie spodziewała

2023-07-17 9:26

Monika Olejnik od lat prowadzi „Kropkę nad i” na antenie TVN24. Widzowie pokochali pogram głównie za różnorodność gości i ostry język dziennikarki, która nie miała żadnych oporów przed wchodzeniem w sprzeczki z politykami. Ostatnie wiadomości jednak nie ucieszą gospodyni programu…

Monika Olejnik od jakiegoś czasu prowadzi program „Monika Olejnik. Otwarcie”, w którym rozmawia z przedstawicielami różnych gałęzi sztuki. Mimo to wciąż najbardziej jest kojarzona z „Kropką nad i”, którego jest prowadzącą od samego początku. Pierwszy odcinek wyemitowano 3 października 1997 roku i jest nadawany z przerwami do tej pory.

Niestety, „Kropka nad i” zdaje się tracić widzów. Jak wynika z raportu Wirtualnych Mediów, w okresie od 29 sierpnia 2022 roku do 13 lipca 2023 roku średnia widownia programu Moniki Olejnik wynosiła 820 tysięcy osób. To o 121 tysięcy mniej niż w sezonie 2021/2022, gdy „Kropka nad i” była oglądana przez średnio 941 tysięcy osób.

 Z pewnością te informacje są koszmarem Moniki Olejnik – w końcu wysoka oglądalność jest ważna dla każdego dziennikarza telewizyjnego. Być może te dane wpłyną na sposób prowadzenia przez nią programu po wakacyjnej przerwie? Okaże się już 28 sierpnia, gdy „Kropka nad i powróci na anteny.

Sonda
Oglądasz "Kropkę nad i"?
Express Biedrzyckiej - Zbigniew GIRZYŃSKI, Dariusz JOŃSKI, Tomasz TRELA RUNDA 3
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany