Kto by się spodziewał?

Krystyna Pawłowicz ma ukryty talent! W końcu się pochwaliła

2023-07-05 9:59

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz przez ostatnie lata zajmowała się przede wszystkim polityką. Mało kto jednak wie, że ma artystyczną duszę! Ostatnio postanowiła się pochwalić swoimi niebywałymi umiejętnościami.

Krystyna Pawłowicz obecnie kojarzona jest przede wszystkim ze swoimi poglądami i często kontrowersyjnymi postami zamieszczanymi na Twitterze. Jak się jednak okazuje, Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma ukryty talent, w ogóle nie związany z polityką! Ma w sobie duszę artystki, co udowodniła, publikując zdjęcie własnoręcznie wykonanego rysunku.

Obrazek został wykonany ołówkiem i przedstawia twarz anonimowej kobiety. Widać na nim podpis Krystyny Pawłowicz oraz datę 4.12.1977. – Sprzed 46 lat… - napisała autorka. Trzeba przyznać, że portret robi wrażenie! Uwagę zwraca przede wszystkim staranne cieniowanie, które dodatkowo podkreśla realizm postaci.

Zapytana przez jednego z internautów, co najbardziej lubiła rysować, odpowiedziała: - Głównie portrety, twarze - tylko miękkimi ołówkami B – zdradziła.

To jednak nie jedyne dzieło Krystyny Pawłowicz, która kilka lat temu sprzedawała swoje dzieła na aukcji antykwarycznych za około 600-700 zł, a w swoim portfolio ma wiele portretów, w tym między innymi sprzedany portret Ghandiego. Niestety, wygląda na to, że sędzia TK porzuciła rysowanie, bowiem większość jej rysunków pochodzi sprzed wielu lat. Kto wie, być może nadal  wolnych chwilach lubi coś naszkicować?

Quiz. Pamiętasz lata 90.? To bez problemu rozpoznasz tych polityków!

Pytanie 1 z 15
Rozpoznajesz polityka? Na zdjęciu jest:
Włodzimierz Cimoszewicz
Express Biedrzyckiej Grabowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany