Katarzyna Bosacka, Krystyna Pawłowicz

i

Autor: Artur Hojny/Super Express, Sebastian Wielechowski/Super Express Katarzyna Bosacka, Krystyna Pawłowicz

DROŻYZNA

Krystyna Pawłowicz zapytała o cenę ryby nad morzem. Ekspertka odpowiedziała

2022-07-19 13:19

Krystyna Pawłowicz udała się nad polskie morze. Wiedząc o tym, że aktualne ceny mogą zaszokować, była posłanka, zapytała internautów o to, za ile w takim razie maksymalnie może kupić sobie rybę z surówką, by nie narazić się na nieprzychylne komentarze o "luksusie". Pawłowicz postanowiła odpowiedzieć znana ekspertka od żywienia Katarzyna Bosacka.

Krystyna Pawłowicz zapytała o cenę smażonego dorsza z surówką nad morzem

Krystyna Pawłowicz wyjechała nad morze, by nieco odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że obecnie Polakom bardzo doskwiera drożyzna. Ceny podstawowych produktów poszybowały, a o paragonach grozy jest bardzo głośno. Polacy bardzo często dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami paragonów, na których widać, jak wiele musieli zapłacić. Szczególnie jeśli chodzi o pobyt oraz wyjścia do restauracji i barów w wakacyjnych nadmorskich miejscowościach.

Skoro Pawłowicz chciała wyjechać nad Bałtyk, by nie narażać się na złośliwości, postanowiła zapytać internautów o to, ile może wydać na rybkę z surówką, a konkretnie smażonego dorsza. - To za ile maksymalnie mogę kupić nad polskim morzem smażonego dorsza z surówką,by złośnicy nie kwękali i nie obgadywali mnie po mediach za „luksus”…? - zapytała sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz.

TEGO PiS-owi nie wybaczę! DROŻYZNA łupi Polaków | Komentery

Katarzyna Bosacka pomogła Pawłowicz. Podała cenę za posiłek nad morzem

Internauci ruszyli z komentarzami. Sprawę na poważnie potraktowała dziennikarka znana z tego, że zajmuje się tematyką zdrowego żywienia, Katarzyna Bosacka (prywatnie żona byłego ambasadora Polski w Kanadzie). Bosacka skomentowała wpis Pawłowicz. I wprost wskazała, ile Pawłowicz może wydać za taki posiłek: - Odpowiadając na pytanie Pani Krystyny Pawłowicz: na stołówce (nie w wykwintnej restauracji) w okolicach Łeby za porcję dorsza z odrobiną ziemniaków trzeba zapłacić 45 zł - napisała. My jednak doradzamy, by przed złożeniem zamówienia sprawdzić, czy cena za rybkę to cena za porcję czy może za np. 100 gramów ryby.

Sonda
Czy obecna drożyzna wpłynęła na twoje życie?
Nasi Partnerzy polecają