Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń o profilaktyce

i

Autor: Instagram / Dr Krzysztof Śmiszek; Marcin Gadomski / Super Express Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń o profilaktyce

Z życia polityków

Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń ujawnili tajny projekt! Chodzi o specjalną profilaktykę

2022-08-05 11:49

Współprzewodniczący Lewicy Robert Biedroń i poseł Krzysztof Śmiszek jakiś czas temu zdradzili, że biorą udział w tajemniczym projekcie. Długo nie ujawniali, o co chodzi. W końcu sprawa stała się jasna, a politycy pokazali kulisy akcji. Chodzi o profilaktykę.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek chętnie angażują się w różne akcje. Gdy ogłosili, ze biorą udział w pewnym sekretnym projekcie nikt nie miał pojęcia, o co może chodzić. W końcu poseł Lewicy opublikował na swoim profilu na Instagramie krótkie filmiki, w których pokazał kulisy niezwykłej sesji zdjęciowej, wspierającą kampanią fundacji Kochasz Dopilnuj. Działania fundacji skupiają się na promowaniu profilaktyki nowotworów, między innymi przez świadome samobadanie.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ ROBERTA BIEDRONIA I KRZYSZTOFA ŚMISZKA

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek pozowali między innymi trzymając w dłoniach kurze jaja. Akcja ma zwrócić uwagę mężczyzn na ważną rolę profilaktyki raka jąder, którego można wykryć podczas samodzielnego badania. Warto zaznaczyć, ze im szybciej nowotwór zostanie zdiagnozowany, tym lepsze są późniejsze rokowania, dlatego tak ważne jest, aby każdy regularnie sprawdzał, czy nie zauważa u siebie niepokojących objawów, takie jak nowe guzki, stwardnienia lub przebarwienia.

Sprawdź: Wielka wpadka Kasi Tusk! Fanki rozczarowane

Choć temat sesji zdjęciowej jest poważny, na planie nie zabrakło śmiesznych sytuacji. Widać, że politycy świetnie się bawili i mieli do siebie duży dystans, a przede wszystkim nie wstydzą się mówić o ważnych sprawach.

Sonda
Sprawdzasz regularnie stan swojego zdrowia?
Robert Biedroń u fryzjera.