To jest relaks!

Kwaśniewscy szaleli motorówką po jeziorze. Aleksander wcisnął gaz do dechy, Jolanta wygrzewała ciało! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-06-07 5:06

Słońce, woda - pełen relaks, a u steru ukochany mąż. Tak Jolanta Kwaśniewska świętowała swoje 68. urodziny. Prezydencka para relaksowała się ostatnio na Mazurach. A już nazajutrz każde ruszyło w inną stronę - była prezydentowa do Warszawy na marsz, a Aleksander Kwaśniewski (69 l.) do Gdańska.

Jolanta Kwaśniewska 3 czerwca obchodziła swoje urodziny. Jak co roku Aleksander Kwaśniewski zapewnił jej z tej okazji nie lada atrakcje. Były prezydent zaprosił żonę na rejs motorówką  po jeziorze Dąbrowa Wielka w Dąbrównie. To malowniczo położona wieś w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim.

Jolanta Kwaśniewska wygrzewa się na pokładzie motorówki 

Dzień był wręcz wymarzony na relaks na wodzie. Niebo błękitne, słoneczko przygrzewało, wiał lekki wiaterek. Widać, że prezydencka para doskonale czuła się w swoim towarzystwie. Pani prezydentowa w luźnym błękitnym stroju wygrzewała się na pokładzie niewielkiej zwinnej łódki, podczas gdy mąż kierował pewną ręką motorówką. Nie od dziś wiadomo, że Mazury to jeden z ulubionych kierunków Jolanty i Aleksandry Kwaśniewskich. To tu mają swoją elegancką posiadłość otoczoną 20-hektarową działką położoną tuż nad jeziorem. 

W sobotę prezydencka para korzystała z każdej chwili błogiego relaksu i nic dziwnego, bo już niedzielę spędzili osobno. Była prezydentowa pojawiła się 4 maja na marszu opozycji w Warszawie, a Aleksander Kwaśniewski promował w Gdańsku swoją najnowszą książkę - wywiad rzekę, która cieszy się dużą popularnością. 

Sonda
Lubisz Jolantę Kwaśniewską?
Listen on Spreaker.