Lech Wałęsa

i

Autor: Marcin Gadomski Lech Wałęsa

Zdjęcia w sieci

Lech Wałęsa chwali się w sieci! Tym razem nie chodzi o kąpiel w trunku

2023-08-29 15:27

Były prezydent Lech Wałęsa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie wstawia zdjęcia nawet kilka razy dziennie. Dzięki temu jego sympatycy mogą na bieżąco śledzić, co się dzieje u polskiego noblisty. Tym razem pochwalił się wyjątkowym spotkaniem.

Lech Wałęsa nie może narzekać na nudę! Często podróżuje po całej Polsce, korzystając z uzdrowisk i innych atrakcji. Ostatnio głośno było o jego pobycie w Pałacu Brzeźno pod Wrocławiem, gdzie były prezydent zadbał nie tylko o zdrowie, ale i o kondycję fizyczną. Nie tylko mógł skorzystać z kąpieli w piwie czy winie, ale też spróbował swoich sił w grze w golfa. Widać, że legenda Solidarności czerpie z życia pełnymi garściami!

Teraz pochwalił się zdjęciami ze spotkania, do jakiego doszło w ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Lech Wałęsa rozmawiał tam z ambasadorem Markiem Brzezinskim. Widać, że obie strony były bardzo zadowolone z możliwości porozmawiania. W komentarzach zaś zaroiło się od pozdrowień.

„Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników”; „No wiadomo, z takimi ludźmi wielcy tego świata chcą się spotykać, z Kaczyńskim nikt nie chce... Brawo, Panie Prezydencie Lech Wałęsa, jest Pan naszą ikona wolności i solidarności”; „Wspaniale”; „Serdeczności” – czytamy.

Sonda
Lubisz Lecha Wałęsę?
M. KIERWIŃSKI: NIE WEZMĘ UDZIAŁU W REFERENDUM, TO HUCPA KACZYŃSKIEGO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany